Signal Private Messenger 5.63.0 دانلود کنید

واتس اپ و سیگنال هر دو رمزگذاری سرتاسری را برای پیام ها و تماس ها ارائه می دهند. هر دو برنامه برای دسترسی به این سرویس به یک شماره تلفن همراه نیاز دارند و هر دو به شما اجازه می دهند فقط از یک تلفن و پنج دستگاه دیگر استفاده کنید.

آیا سیگنال می تواند تماس تصویری انجام دهد؟

توجه: برای استفاده از اپلیکیشن دسکتاپ Signal، ابتدا باید Signal روی گوشی شما نصب شود.

چه خبر

سیگنال منبع باز است و داده های کاربر کمتری را جمع آوری می کند، در حالی که WhatsApp به طور عمدی اطلاعات کاربر را به حساب شما پیوند می دهد. واتس‌اپ پشتیبان‌گیری ابری از مکالمات شما ارائه می‌کند، در حالی که سیگنال فقط تاریخچه پیام‌ها را به صورت محلی ذخیره می‌کند، به این معنی که در صورت گم شدن تلفن، چت‌ها از بین می‌روند. این همه با طراحی انجام می شود زیرا سیگنال قرار است خصوصی تر باشد.

سیگنال در حال حاضر استاندارد طلایی برای برنامه‌های پیام‌رسان خصوصی است. رایگان و متن باز است. سیگنال به صورت پیش‌فرض از رمزگذاری سرتاسر استفاده می‌کند، تمام اشکال ارتباطی روی پلتفرم را تا جایی که می‌تواند ایمن نگه می‌دارد. اینها شامل چت یک به یک، تماس صوتی و تصویری و همچنین چت گروهی است.

آیا سیگنال بهتر از واتس اپ است؟

بله، سیگنال می‌تواند با افراد و تماس‌های گروهی با حداکثر ۴۰ شرکت‌کننده تماس ویدیویی برقرار کند.

امکانات

پیشرفته ترین رمزگذاری سرتاسر (که توسط پروتکل سیگنال منبع باز ارائه می شود) مکالمات شما را ایمن نگه می دارد. ما نمی توانیم پیام های شما را بخوانیم یا به تماس های شما گوش دهیم و هیچ کس دیگری نیز نمی تواند. حریم خصوصی یک حالت اختیاری نیست — فقط روشی است که سیگنال کار می کند. هر پیام، هر تماس، هر بار.

 • هر چیزی بگو – پیشرفته ترین رمزگذاری سرتاسر (با پروتکل سیگنال منبع باز) مکالمات شما را ایمن نگه می دارد. حریم خصوصی یک حالت اختیاری نیست — فقط روشی است که سیگنال کار می کند. هر پیام، هر تماس، هر بار.
 • سریع برو – پیام ها به سرعت و قابل اطمینان حتی در شبکه های کند تحویل داده می شوند. سیگنال برای عملکرد در محدودترین محیط ممکن بهینه شده است.
 • راحت باش – سیگنال یک غیرانتفاعی کاملاً مستقل 501c3 است. توسعه توسط کاربرانی مانند شما پشتیبانی می شود. بدون تبلیغات بدون ردیاب شوخی نکن.
 • خودت باش – می توانید از شماره تلفن و دفترچه آدرس موجود خود برای برقراری ارتباط امن با دوستان خود استفاده کنید.
 • صحبت کن – چه آنها در سراسر شهر زندگی کنند و چه در سراسر اقیانوس، کیفیت صوتی و تصویری پیشرفته سیگنال باعث می شود که دوستان و خانواده شما احساس نزدیکی کنند.
 • در سایه زمزمه کن – در صورت امتناع از دیدن نور، به تم تاریک بروید.
 • آشنا بنظر رسیدن – هشدارهای سفارشی را برای هر مخاطب انتخاب کنید یا نویزها را به طور کامل غیرفعال کنید. Simon & Garfunkel در سال 1964 یک آهنگ موفق در مورد آن نوشتند و شما می توانید هر زمان که بخواهید با انتخاب “None” به عنوان آهنگ زنگ اعلان خود، صدای سکوت را تجربه کنید.
 • این را تصویر کنید – از ویژگی های داخلی ویرایش تصویر برای طراحی، برش و برگرداندن عکس های خروجی خود استفاده کنید. حتی یک ابزار متنی نیز وجود دارد تا بتوانید کلمات بیشتری را به 1000 موردی که عکس شما ارزشش را دارد اضافه کنید.

در حالی که سیگنال و واتس اپ از این نظر مشابه هستند که هر دو پلتفرم پیام رسانی هستند، اما برای خدمت به دو هدف مجزا ساخته شده اند.

Signal Android APK به روز رسانی به 5.53.8:

 • اگر روش مورد علاقه شما برای به‌روزرسانی دوستانتان در مورد زندگی در عرض 24 ساعت ناپدید می‌شود، خبرهای خوشحال کننده‌ای برای شما داریم. داستان‌ها اکنون در Signal برای اندروید و iOS در دسترس هستند و دسکتاپ به زودی عرضه می‌شود!
 • اگر چیزی ضبط شما را قطع کند (مانند تحسین ظاهر جدید ما)، پیام شما کاملاً در حالت پیش‌نویس جدید ما حفظ می‌شود.
 • اگر عجله دارید، نت‌های صوتی را با سرعت دو برابر پخش کنید، یا اگر می‌خواهید لحظه را گرامی بدارید، سرعت آن‌ها را کاهش دهید. یا فقط به این دلیل که فکر می کنید خنده دار به نظر می رسد.
 • پخش‌کننده درون‌برنامه‌ای جدید به شما امکان می‌دهد هنگام جابه‌جایی به چت دیگر یا فهرست چت، پخش یادداشت صوتی را کنترل کنید.منبع

میلیون ها نفر هر روز از سیگنال برای ارتباط رایگان و آنی در هر نقطه از جهان استفاده می کنند. پیام‌هایی با وفاداری بالا ارسال و دریافت کنید، در تماس‌های صوتی/تصویری HD شرکت کنید و مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید رو به رشدی را که به شما کمک می‌کند در ارتباط باشید، کاوش کنید. فناوری پیشرفته حفظ حریم خصوصی Signal همیشه فعال است، بنابراین می‌توانید بر اشتراک‌گذاری لحظات مهم با افرادی که برایتان مهم هستند تمرکز کنید.

آیا سیگنال امن است؟

نسخه ویندوز و macOS در 5.63.0:

 • این نسخه شامل تعدادی ترفند کوچک و رفع اشکال است تا سیگنال را به خوبی اجرا کند.
 • رفع اشکالی که برخی از کاربران را از راه اندازی برنامه باز می داشت
 • رفع اشکالی که برخی از کاربران را از واکشی و به روز رسانی اطلاعات گروه باز می داشت