Silent Hill: تیزر Townfall مملو از پیام های پنهان است

کونامی هفته گذشته تیزرهایی از چهار بازی شامل بازسازی Silent Hill 2 از تیم Bloober و بازی Silent Hill: Townfall که توسط No Code Studios و ناشر Annapurna Interactive در حال توسعه است، به اشتراک گذاشت. در همین حال، Silent Hill f یک داستان کاملاً جدید است که در دهه 1960 ژاپن اتفاق می افتد. این اثر توسط Ryūkishi07، یک رمان‌نویس بصری معروف که متخصص در رازهای قتل، وحشت فراطبیعی و روانی است، نوشته شده است.

تجزیه و تحلیل فریم به فریم تصاویر روی تلویزیون جیبی یافته‌های جالبی را نیز نشان داد، از جمله آنچه به نظر می‌رسد تکه‌هایی از نقشه، کد مورس برای SOS، پیامی در مورد ضعیف بودن گوشت و صحنه‌هایی از بازی باشد. حتی ممکن است در انتهای کلیپ جسمی در آب شناور باشد. کد مورس در تصاویری که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، متن “من نمی دانم چگونه ترک کنم” را نشان می دهد.

آخرین اما نه کم اهمیت، Silent Hill: Ascension است. این به عنوان یک سریال استریم تعاملی است که در آن جامعه قانون سایلنت هیل را شکل می دهد. در سال 2023 به صورت 24 ساعته در دسترس خواهد بود.” به ما گفته شده است.

منبع

طیف نگار نمایشی بصری از طیف فرکانس ها در یک سیگنال است و این اولین بار نیست که از این تکنیک برای پنهان کردن محتوا در صوتی مربوط به بازی استفاده می شود. طیف نگاری از یک آهنگ از موسیقی متن فیلم Doom در سال 2016، یک پنتاگرام را نشان می دهد که به دنبال آن اعداد 666 چندین بار تکرار می شوند.

بخونید:  همزمان با آماده شدن AMD برای راه اندازی Ryzen 7000، اینتل از نوآوری های پلتفرم Raptor Lake انتقاد می کند.

یکی از کاربران Reddit صدا را از تریلر استخراج و به MP3 تبدیل کرد. طیف‌نگاری صدا متنی را نشان می‌داد که روی آن نوشته شده بود: “هر قلبی که این شهر داشت، اکنون متوقف شده است.”

به طور خلاصه: کونامی اخیراً مجموعه‌ای از محتوای جدید Silent Hill را منتشر کرده است که شامل یک تیزر برای یک اسپین آف به نام Silent Hill: Townfall است. تریلر دقیقه و تغییر صدای یک شخصیت مرموز را در حالی که دوربین به آرامی روی یک تلویزیون جیبی سبک 80 بزرگنمایی می کند، ارائه می دهد. صفحه‌نمایش این گجت فریم‌های بسیار سریعی را ارائه می‌کند که می‌توان آن‌ها را به تنهایی تجزیه و تحلیل کرد، اما طرفداران تصمیم گرفتند عمیق‌تر کاوش کنند و دست خالی ظاهر نشدند.