Spotify’s Car Thing به عنوان یک کنترلر موسیقی دسکتاپ بهتر عمل می کند


به طور خلاصه: لوازم جانبی Spotify’s Car Thing آنطور که در نظر گرفته شده بود، گوش دادن به موسیقی را در طول رفت و آمد متحول نکرد و باعث شد غول پخش صوتی بی سر و صدا دستگاه را در تابستان متوقف کند. در آینده، شاید Spotify آن را به اشتباه بازاریابی کرده است؟

کانال YouTube Work From Home، Car Thing را به عنوان یک کنترلر موسیقی دسکتاپ تغییر کاربری داد و باید بگویم، در این محیط کاملاً در خانه به نظر می رسد. با آن، می‌توانید آهنگ‌ها را رد کنید و صدا را با استفاده از دکمه‌ها و دستگیره‌ها با حس لمسی تنظیم کنید. همچنین یک صفحه نمایش لمسی برای کسانی که دوست دارند انگشت خود را بکشند و یک میکروفون داخلی برای دستورات صوتی در صورت احساس تنبلی وجود دارد.

حسگر نور محیط به نمایشگر کمک می کند تا با روشنایی محیط شما مطابقت داشته باشد. این رنگ به میز شما اضافه می کند که بدون شک مورد استقبال کسانی قرار خواهد گرفت که از هنر آلبوم لذت می برند. Car Thing برای برق فقط به یک کابل USB نیاز دارد. محل نصب آن به شما بستگی دارد، اما بالای صفحه کلید یا در کنار مانیتور هر دو گزینه های عالی به نظر می رسند.

برای برخی، Car Thing خاطراتی از مصرف موسیقی در دستگاه‌های مستقل مانند آی‌پاد یا مایکروسافت Zune ایجاد می‌کند. شخصاً من را به یاد سیستم بلندگوی Logitech Z-5500 یا شاید اکولایزر 5.25 اینچی محفظه درایو NewQ Gold می اندازد.

همانطور که ویدیو مشخص می کند، برخی از کاستی ها وجود دارد که باید از قبل از آنها آگاه باشید. از آنجایی که این سخت افزار رسمی Spotify است، فقط با سرویس پخش Spotify کار می کند. Apple Music، Napster، Tidal و سرویس‌های مشابه سازگار نیستند، همچنین آهنگ‌های محلی با استفاده از Winamp یا موارد مشابه پخش نمی‌شوند.

در حالی که Car Thing می تواند از Spotify روی رایانه شما موسیقی پخش کند، باید از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما متصل باشد. این احتمالاً برای اکثر افراد مشکلی نیست، اما باید از آن آگاه بود.

بازی Car Play فقط به 29.99 دلار کاهش یافته است زیرا Spotify به دنبال حذف موجودی اضافی است. این یک سرقت با آن قیمت است و بدون واحد دیگری در خط لوله، ممکن است بخواهید ادامه دهید و اگر مورد علاقه است، یکی را خریداری کنید.منبع