SSD خود را با درایوهای جدید جنگ ستارگان NVMe سیگیت پخش کنید

مکانیسم صفحه قابل تعویض توسط سازنده دنده خنک کننده آب EKWB مهندسی و توسعه یافته است.

جدیدترین سیگیت با سه صفحه ظاهری قابل تعویض بر اساس سه طرح نمادین شمشیر نور برجسته شده است. هر صفحه دارای نورپردازی RGB LED است که با خلق و خوی شخصیت انتخابی شما – دارث ویدر، اوبی وان کنوبی یا لوک اسکای واکر مطابقت دارد. توجه داشته باشید که مادربرد شما به یک هدر آدرس پذیر 5 ولتی برای کنترل نور صفحه نیاز دارد.

TrendForce هفته گذشته گفت که قیمت SSD هنوز به پایین ترین سطح خود نرسیده است، بنابراین شاید اگر بتوانید کمی بیشتر صبر کنید، ممکن است بتوانید حتی بیشتر در یک درایو جدید صرفه جویی کنید.منبع

به طور خلاصه: سیگیت خط جدیدی از درایوهای حالت جامد دارای مجوز نسخه ویژه را بر اساس دنیای محبوب جنگ ستارگان معرفی کرده است. این درایوها که به طور رسمی به عنوان Lightsaber Collection Special Edition FireCuda PCIe Gen4 NVMe SSD شناخته می‌شوند، در ظرفیت‌های ۱ ترابایت یا ۲ ترابایتی به انتخاب شما ارائه می‌شوند.

سیگیت گفت درایوهای آن از امروز با قیمت 184.99 دلار برای مدل 1 ترابایتی یا 289.99 دلار برای درایو با 2 ترابایت در دسترس هستند. متأسفانه، هیچ یک از فروشندگان برتری که من بررسی کردم هنوز درایوهای فهرست شده را ندارند، بنابراین ممکن است نتوانید فوراً یکی از آنها را به خانه بیاورید.

مطالب مرتبط: بهترین SSD ها و فضای ذخیره سازی رایانه های شخصی TechSpot

شایان ذکر است که درایوهای زیرین در اینجا به نظر می رسد SSD های استاندارد FireCuda سری 530 باشند. اگر به درایو علاقه مند هستید و نیازی به صفحه نمایش جنگ ستارگان پر زرق و برق ندارید، می توانید مدل 1 ترابایتی را تنها با قیمت 109.27 دلار خریداری کنید یا نوع 2 ترابایتی را با قیمت 188 دلار خریداری کنید. من قبلاً می دانم که کدام مسیر را طی کنم، به خصوص با توجه به اینکه پرونده من پنجره ندارد، بنابراین هر آب نبات چشم فلاشی کاملاً قدردانی نمی شود. اما شاید شما یک GPU قدیمی تایتان با تم جنگ ستارگان داشته باشید که کاملاً با این درایو شمشیر نوری سیگیت جفت شود، یا واقعاً جنگ ستارگان را دوست دارید؟

بخونید:  انکودر Arc AV1 اینتل در تست های اولیه از انکودرهای AMD و H.264 انویدیا غلبه کرد.

گفته می شود این درایوها می توانند سرعت خواندن متوالی تا 7300 مگابایت بر ثانیه و نوشتن متوالی تا 6900 مگابایت بر ثانیه را داشته باشند. همه آنها دارای پنج سال ضمانت و سه سال خدمات بازیابی اطلاعات نجات هستند و میانگین زمان بین رتبه خرابی 1.8 میلیون ساعت دارند.