Stable Doodle از هوش مصنوعی استفاده می کند تا خط خطی های گیج کننده شما را به شاهکار تبدیل کند

ابزارهای دیگری با هوش مصنوعی در دسترس هستند که به روشی مشابه Stable Doodle کار می کنند، از جمله برنامه Canvas انویدیا. اما Stability ادعا می کند که محصولش کنترل “دقیق” بیشتری بر تولید تصویر ارائه می دهد.منبع

Stability AI به TechCrunch گفت که Stable Doodle به افراد عادی اجازه می دهد تا به سرعت تصاویر باکیفیت برای «عرشه های ارائه و وب سایت ها» ایجاد کنند یا حتی آرم ایجاد کنند.

Stable Doodle، از Stability، از سیستم محبوب Stable Diffusion AI می آید که می توانید در اینجا با آن آشنا شوید. Stability AI می نویسد، این نرم افزار که هم در وب و هم از طریق برنامه های اندروید و iOS در دسترس است، به هر کسی که مهارت های اولیه طراحی و دسترسی آنلاین دارد اجازه می دهد تا در چند ثانیه تصاویر اصلی با کیفیت بالا تولید کند.

کاربران همچنین می توانند سبک هنری تصاویر تولید شده را تغییر دهند. 14 مورد برای انتخاب وجود دارد، از جمله عکاسی، هنر دیجیتال، انیمیشن، و مدل سه بعدی. ثبات به احتمال زیاد در تاریخ بعدی بیشتر خواهد شد. «سگ» من که در نهایت شبیه یک بچه وحشت زده یودا/گروگو بود، به چند نمایش هنری دیجیتالی عالی از توله‌ها، همراه با هر شکل کابوس‌آمیز سمت راست بالا تبدیل شد.

به طور خلاصه: آیا توانایی هنری شما با یک شیر دریایی سالخورده و نابینا قابل مقایسه است که مداد را در باله های خود نگه می دارد؟ سپس با ورود Stable Doodle، ابزار جدیدی که می‌تواند آثار هنری با ظاهری چشمگیر را بر اساس خط‌نوشته‌های آزاردهنده خودتان ایجاد کند، شاد باشید.

بخونید:  Apple is already working on chips for future iPhones and Macs

Stable Doodle بخشی از پلتفرم ClipDrop است که Stability از طریق خرید Init ML در ماه مارس، یک استارت‌آپ هوش مصنوعی که توسط کارکنان سابق گوگل تأسیس شده بود، به دست آورد. این اکوسیستمی از برنامه‌ها، پلاگین‌ها و منابع مجهز به هوش مصنوعی از جمله Stable Diffusion XL، Image Upscaler، Reimagine XL و Uncrop را ارائه می‌دهد.

مطمئن نیستم چرا گربه پایین سمت چپ مدفوع رنگارنگ دارد

Stable Doodle از کاربران می‌خواهد که از طریق یک جعبه متن به آن ایده بدهند. در مواردی مانند من، که گربه من به راحتی به عنوان یک گربه قابل شناسایی نیست، ضروری به نظر می رسد. با این حال، شما نمی توانید با آن نتایج بحث کنید.

سرویس طرح به تصویر رایگان است اما محدودیت هایی برای چند بار استفاده از آن وجود دارد، اگرچه می توانید یک حساب کاربری رایگان برای تولید تصاویر بیشتر ایجاد کنید.