StanbyMe Go ال‌جی یک صفحه نمایش لمسی قابل حمل 27 اینچی است که در داخل کیف قرار گرفته است.

مشخصات ال‌جی ابعاد Go را 670 میلی‌متر در 433 میلی‌متر در 119 میلی‌متر (26.38 در 17.05×4.69 اینچ) در حالت بسته و قد تا 729 میلی‌متر (28.7 اینچ) در حالت باز کردن با صفحه نمایش در حالت عمودی ذکر می‌کند. وزن بسته نرم افزاری 12.7 کیلوگرم (28 پوند) – سنگین تر از آن چیزی است که من حدس می زدم، اما باتری احتمالاً به شدت در معادله تأثیر می گذارد. این دستگاه دارای گواهی دوام MIL-STD-810H می باشد.

از نظر تئوری ایده خوبی به نظر می رسد، اگرچه مطمئن نیستم که چیزی بیش از یک تازگی باشد که چند بار از آن استفاده کنید و سپس کاملاً فراموش کنید. شما چی فکر میکنید؟

LG StanbyMe Go (مدل 27LX5QKNA) یک صفحه نمایش لمسی قابل حمل 27 اینچی (رزولوشن 1920 در 1080، نرخ به روز رسانی 60 هرتز، LED) است که در داخل یک کیف معمولی قرار می گیرد. صفحه نمایش روی یک بازوی قابل تنظیم است و وقتی درب کیف باز می شود، می توان آن را بلند کرد و با تنظیمات ارتفاع و زاویه به موقعیت دید دلخواه چرخاند.

LG StanbyMe Go از 7 ژوئن با قیمت 1.17 میلیون وون یا حدود 900 دلار به فروش می رسد.منبع

در یک کیف: ال جی یک نمایشگر قابل حمل را معرفی کرده است که برای سرگرمی در حین حرکت طراحی شده است. تفاوت زیادی با یک صفحه نمایش قابل حمل سنتی ندارد… به جز این واقعیت که داخل یک کیف سخت است. این دستگاه را می توان در حالت افقی، عمودی یا تبلت استفاده کرد و بسته به نوع استفاده، با یک بار شارژ تا سه ساعت کار می کند.

بخونید:  While others rush to be first, Apple has quietly spent 'millions of dollars a day' on multiple AI projects

ال جی StanbyMe Go را به عنوان یک دستگاه چند منظوره می بیند. علاوه بر تماشای ساده محتوا از سرویس‌های استریم، می‌توان از آن برای اجرای بازی‌ها در حال حرکت نیز استفاده کرد. صفحه نمایش لمسی را می توان حتی صاف قرار داد و از آن برای انجام بازی های رومیزی از طریق برنامه ها استفاده کرد.

یک سیستم بلندگوی چهار کاناله حداکثر توان خروجی 20 وات را دارد. این سیستم عامل خود ال‌جی webOS را اجرا می‌کند و دارای یک کنترل از راه دور برای برنامه‌هایی است که از لمس پشتیبانی نمی‌کنند. Dolby Vision و Dolby Atmos هر دو نیز پشتیبانی می شوند.