Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast به VR منتقل می شود

پورت در دسترسی اولیه است، اما ویدیوی توییت شده در بالا بسیار زیبا به نظر می رسد. این نمایش مناسبی از شمشیرهای نوری با ردیابی حرکت، پرتاب شمشیر نوری، انحرافات، ویژگی های تجزیه و تعداد زیادی از سطوح موجود را ارائه می دهد. علاوه بر اندام های سوزانده شده، این بندر ظاهر کلاسیک Jedi Knight را حفظ کرده است.

انتقال یک بازی 20 ساله جنگ ستارگان به VR کار ساده ای نبود. صرف نظر از این، براون نه تنها راهی پیدا کرد بلکه ویژگی های اضافی را نیز به آن اضافه کرد. کنترل تمام حرکت اول شخص شمشیرهای نور وجود دارد که به خودی خود قابل توجه است. او همچنین توانست شمشیرهای نوری را وادار کند که لیزرها را منحرف کنند و Stormtroopers بیچاره را که دومی بخشی از نسخه اصلی نبود، از بین ببرد.

اشتیاق طرفداران به بازی باعث شد تا سایمون براون، که با نام دکتر بیف نیز شناخته می‌شود، Jedi Outcast را به Meta Quest 2 منتقل کند. براون نامی شناخته شده در جامعه واقعیت مجازی است، که قبلاً سایر کلاسیک‌ها را به VR منتقل کرده است، مانند Quake 2، Doom 3. و نیمه عمر. خلاقیت های او چشمگیر است و بسیاری از بازیکنان VR را وادار می کند که پورت های براون را یکی از بهترین بازی های واقعیت مجازی موجود در نظر بگیرند.

دکتر بیف انتظار دارد Outcast VR را در سال 2023 به صورت عمومی در SideQuest منتشر کند. این نسخه باید زیباتر به نظر برسد و دارای سطوح و سیارات بیشتری نسبت به نسخه فعلی برای اعضای Patreon باشد.

بخونید:  Fairphone 5 announced with solid specs and eight years of guaranteed support