Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast به VR منتقل می شود


چیزی که باید منتظرش بود: آیا تا به حال دوست داشته اید که جنگ ستارگان را در VR بازی کنید؟ خوب، دکتر بیف، توسعه دهنده واقعیت مجازی، شما را تحت پوشش قرار داده است. او بازی محبوب سال 2002 Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast را به Meta Quest 2 منتقل کرد و امروز در دسترس است.

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast یک بازی ماجراجویی بسیار تحسین شده بود که در سال 2002 منتشر شد. بازیکنان کنترل کایل کاتارن را در دست گرفتند و در سطوح مختلف در سیارات مختلف در جهان جنگ ستارگان مبارزه کردند. طرفداران معمولاً از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های جنگ ستارگان یاد می‌کنند، حتی باعث شد تا در سال ۲۰۱۹ مجدداً روی نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

اشتیاق طرفداران به بازی باعث شد تا سایمون براون، که با نام دکتر بیف نیز شناخته می‌شود، Jedi Outcast را به Meta Quest 2 منتقل کند. براون نامی شناخته شده در جامعه واقعیت مجازی است، که قبلاً سایر کلاسیک‌ها را به VR منتقل کرده است، مانند Quake 2، Doom 3. و نیمه عمر. خلاقیت های او چشمگیر است و بسیاری از بازیکنان VR را وادار می کند که پورت های براون را یکی از بهترین بازی های واقعیت مجازی موجود در نظر بگیرند.

انتقال یک بازی 20 ساله جنگ ستارگان به VR کار ساده ای نبود. صرف نظر از این، براون نه تنها راهی پیدا کرد بلکه ویژگی های اضافی را نیز به آن اضافه کرد. کنترل تمام حرکت اول شخص شمشیرهای نور وجود دارد که به خودی خود قابل توجه است. او همچنین توانست شمشیرهای نوری را وادار کند که لیزرها را منحرف کنند و Stormtroopers بیچاره را که دومی بخشی از نسخه اصلی نبود، از بین ببرد.

پورت در دسترسی اولیه است، اما ویدیوی توییت شده در بالا بسیار زیبا به نظر می رسد. این نمایش مناسبی از شمشیرهای نوری با ردیابی حرکت، پرتاب شمشیر نوری، انحرافات، ویژگی های تجزیه و تعداد زیادی از سطوح موجود را ارائه می دهد. علاوه بر اندام های سوزانده شده، این بندر ظاهر کلاسیک Jedi Knight را حفظ کرده است.

بندر Jedi Outcast در حال حاضر در دسترس است و برای هر کسی که بیش از 8 دلار به صفحه Patreon “Team Beef” اهدا کند در دسترس است.

دکتر بیف انتظار دارد Outcast VR را در سال 2023 به صورت عمومی در SideQuest منتشر کند. این نسخه باید زیباتر به نظر برسد و دارای سطوح و سیارات بیشتری نسبت به نسخه فعلی برای اعضای Patreon باشد.

صفحه SideQuest براون همچنین میزبان بسیاری از پروژه های واقعیت مجازی است که وی برای علاقه مندان به پایان رسانده است. پورت Doom 3 یک تجربه VR خارق العاده است که اگر از فرنچایز Doom لذت می برید شایسته بازی است.

منبع