Starfield و Cyberpunk 2077 وارد جدول پرفروش‌های جهانی Steam شدند

Cyberpunk 2077 یک ورودی جدید در نمودار است. و در حالی که بخشی از جهش ناگهانی آن به تخفیف 50 درصدی کاهش یافته و قیمت آن به 30 دلار کاهش می یابد، شکی نیست که رونمایی از گسترش Phantom Liberty بسیاری از افراد را متقاعد کرد که به بازی سر بزنند.

ویترین Starfield Direct در آخر هفته، 45 دقیقه عظیم از بازی را که Skyrim در فضا نامیده می شود، نشان داد. پیشنهادات زیادی وجود داشت: برخی داستان‌ها، شهرها، کشتی‌سازی، درختان مهارت، ارتقاء، نبردهای فضایی و موارد دیگر.

اگر قصد بازی Starfield یا Phantom Liberty را دارید، ممکن است اکنون زمان خوبی برای ارتقاء رایانه شخصی خود باشد. عنوان Bethesda که در کنسول های Xbox با سرعت 30 فریم بر ثانیه قفل شده است، یک RTX 2080/Radeon RX 6800 XT همراه با AMD Ryzen 5 3600X/Intel i5-10600K را توصیه می کند.

Starfield اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است. نسخه استاندارد بازی 70 دلار قیمت داشت که متاسفانه این روزها برای نسخه های بزرگ عادی شده است. نسخه Premium 100 دلاری نیز وجود دارد. همانند Diablo 4، این به خریداران امکان دسترسی زودهنگام به بازی را می دهد (در این مورد، پنج روز)، همراه با اولین بسط داستان «Shattered Space»، بسته پوسته صورت فلکی (برای تفنگ، کلاه ایمنی، لباس فضایی و بسته بوتر) ، و کپی های دیجیتالی موسیقی متن و یک کتاب هنری.

از آنجایی که نمودار بر اساس درآمد است، بازی Free-to-play Counter-Strike: Global Offensive شماره یک است و پس از آن Cyberpunk 2077 و Dead by Daylight قرار دارند.

بخونید:  Nintendo Switch now supports Denuvo, including the ability to block PC emulation

در متن: اگر کار Summer Game Fest این بود که هیاهوی برخی از بازی‌های بزرگ آینده امسال را افزایش دهد، پس ماموریت انجام شد. پس از معرفی طولانی Starfield، پیش‌فروش عنوان مورد انتظار Bethesda، آن را به رتبه چهارم فهرست پرفروش‌های جهانی Steam رسانده است. در همین حال، نسخه الحاقی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty، بازی پایه 2020 را به جایگاه دوم رسانده است، اگرچه بدون شک تخفیف 50 درصدی نیز نقش مهمی در این امر ایفا کرده است.

در مورد Phantom Liberty، CD Projekt در واقع حداقل سیستم مورد نیاز Cyberpunk 2077 را افزایش داده است، اگر می‌خواهید این الحاقیه را بازی کنید.منبع

اگرچه Starfield تا 6 سپتامبر وارد بازار نمی‌شود، اما تعداد پیش‌فروش‌هایی که دریافت کرده، بازی را به جایگاه چهارم در فهرست پرفروش‌ترین‌های جهانی Steam رسانده است – اوایل امروز یک مکان بالاتر بود.