Steam قیمت پایین بازی 30 روزه را به مشتریان اتحادیه اروپا نشان می دهد

تغییر مهم دیگری نسبت به سال گذشته بیان کرد که محصولات را نمی توان بیش از 90٪ یا کمتر از 10٪ تخفیف داد – قانون قبلی فقط بازی ها را از تخفیف 100٪ منع می کرد. این بدان معناست که شرکت‌ها نمی‌توانند یک بازی را با تعداد بسیار کم نظیر 1% یا 2% کاهش دهند و از این طریق اطمینان حاصل کنند که در لیست فروش ظاهر می‌شوند.

به طور خلاصه: لیست‌های Steam که با قیمت‌های خود سریع و ضعیف عمل می‌کنند، مانند افزایش آن قبل از فروش و سپس کنار گذاشتن آن، یا ادعای اینکه چیزی پایین‌ترین قیمت است در حالی که اینطور نیست، به لطف قوانین اجباری، دیگر با این جنجال‌ها در اتحادیه اروپا کنار نمی‌روند. ناشران تاریخچه قیمت یک بازی را در 30 روز گذشته نشان دهند.

Steam اکنون قیمت پایین 30 روزه را در برخی از کشورهای اتحادیه اروپا برای مطابقت با دستورالعمل Omnibus نشان می دهد. pic.twitter.com/BbTsNn2Zsp

– SteamDB (@SteamDB) 3 ژوئن 2023

برای پیروی از این دستورالعمل که سال گذشته منتشر شد، استیم به مشتریان اتحادیه اروپا کمترین قیمتی را که یک بازی در 30 روز گذشته داشته است را نشان می دهد. SteamBD یک اسکرین شات از این ویژگی منتشر کرده است که قیمت این عنوان را به طور معمول، پایین ترین قیمت 30 روزه، و آنچه اکنون است را نشان می دهد.

منبع

بخونید:  فیس بوک در متاورج جنون