Stranger Things VR به شما این امکان را می دهد که به عنوان ابرشرور Vecna ​​بازی کنید

به طور خلاصه: نتفلیکس در آخر هفته میزبان یک رویداد بزرگ طرفداران Stranger Things بود که در آن از یک بازی واقعیت مجازی آینده بر اساس فرنچایز موفق رونمایی کرد. در Stranger Things VR، بازیکنان نقش شرور فصل چهارم Vecna ​​را به عهده می‌گیرند و واقعیت‌های ناشناخته را کشف می‌کنند، ذهن کندو را شکل می‌دهند و فضای خالی را رام می‌کنند.

فصل چهارم تنها دومین نسخه نتفلیکس شد که بیش از یک میلیارد ساعت بازدید داشت و در 28 روز اول انتشار به 1.15 میلیارد ساعت رسید. سریال پرطرفدار کره ای Squid Games در 28 روز اول نمایش 1.65 میلیارد ساعت دیده شد و به عنوان محبوب ترین نمایش در سرویس استریم شناخته می شود.

طرفداران مضطرب که آماده حضور در فصل پنجم هستند باید صبور باشند زیرا انتظار نمی رود فیلمبرداری تا زمانی در سال 2023 شروع شود. با توجه به این واقعیت که ما قبلاً یک طرح اولیه داریم و نمی توانیم تصور کنیم که شش ماه دیگر وقفه اجباری وجود داشته باشد.”

نتفلیکس در ۶ نوامبر، سالگرد روز ناپدید شدن ویل بایرز در سریال در فصل اول، میزبان «روز چیزهای عجیب» بود. نتفلیکس همچنین فاش کرد که اولین قسمت از فصل پنجم و آخر با عنوان «فصل اول: خزیدن» نامگذاری خواهد شد.

انتظار می رود Stranger Things VR در زمستان 2023 روی پلتفرم های اصلی VR عرضه شود.

منبع

Stranger Things VR به عنوان یک بازی روان‌شناختی ترسناک / اکشن توصیف می‌شود و توسط Tender Claws، یک استودیوی هنری و بازی مستقر در لس‌آنجلس که بیشتر برای بازی‌های روایی واقعیت مجازی (VVR) شناخته می‌شود، در حال توسعه است.

نتفلیکس فصل چهارم Stranger Things را در دو قسمت منتشر کرد. جلد اول در 27 مه 2022 به عنوان یک مجموعه هفت قسمتی و پس از آن دو قسمت پایانی در 1 ژوئیه 2022 پخش شد. این فصل یک شخصیت شرور جدید قدرتمند، Vecna ​​(جمی کمپبل بوئر) و همچنین تصویری کوتاه از افسانه ترسناک را به نمایش گذاشت. رابرت انگلوند (فردی کروگر از کابوس خیابان الم).

بخونید:  سونی از پیوست Xperia 1 IV با فن، پورت HDMI و اترنت رونمایی کرد