Super Nintendo World در ماه فوریه در Universal Studios Hollywood افتتاح می شود


به طور خلاصه: اولین جاذبه پارک موضوعی Super Nintendo World در ایالات متحده – و تنها دومین مورد در سراسر جهان – در یونیورسال استودیو هالیوود در 17 فوریه 2023 افتتاح می شود. تنها یک سواری وجود دارد، اما به نظر می رسد که هنوز جاذبه های دیگری برای نگه داشتن وجود خواهد داشت. مهمانان ساعت‌ها سرگرم می‌شوند و دسترسی با پذیرش عمومی پارک همراه است.

یونیورسال استودیو هالیوود در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «از لحظه‌ای که مهمانان از لوله سبز نمادین عبور می‌کنند، سفری پر از اکتشاف، کشف و بازی در انتظارشان است که کاملاً شبیه هر چیزی است که قبلاً تجربه کرده‌اند.»

مهمانان می‌توانند با غذاهای لذیذی مانند کیک پرنسس هلو یا چیزبرگر ماریو بیکن در کافه تودستول غذا بخورند و از کارخانه 1-UP کالا خرید کنند.

جاذبه اصلی یک سواری الهام گرفته از ماریو کارت به نام Mario Kart: Bowser’s Challenge است. سواری متحرک دارای وسایل نقلیه چهار نفره به سبک استادیوم است که مسیرهای آشنا را طی می کند و از واقعیت افزوده با نقشه برداری طرح ریزی و مجموعه واقعی برای متمایز شدن از سایر جاذبه های پارک موضوعی استفاده می کند.

Super Nintendo World در منطقه ای به تازگی گسترش یافته در یونیورسال استودیو هالیوود Lower Lot واقع شده است، که همچنین خانه ترانسفورمرزها، پارک ژوراسیک و جاذبه های با موضوع مومیایی است. دسترسی به Super Nintendo World با پذیرش عمومی پارک که از 109 دلار برای مجوز یک روزه شروع می شود، شامل می شود.

یونیورسال همچنین دارای یک بند Power-Up، یک مچ بند پوشیدنی تعاملی اختیاری (اضافی) است که با برنامه یونیورسال همگام می شود و تعاملات را با بسیاری از عناصر AR منطقه عمیق تر می کند.

اولین Super Nintendo World در 18 مارس 2021 در یونیورسال استودیو ژاپن برای عموم مردم افتتاح شد. دارای جذابیت واقعیت افزوده ماریو کارت به علاوه یک سواری همه جانبه بر اساس شخصیت و سریال یوشی است. جاذبه‌های Super Nintendo World نیز در یونیورسال اورلاندو توچال و یونیورسال استودیو سنگاپور در دست ساخت هستند. انتظار می رود هر دو در سال 2025 افتتاح شوند.

بازی Super Nintendo World در یونیورسال استودیو هالیوود تقریباً دو ماه قبل از نمایش فیلم The Super Mario Bros. اولین فیلم انیمیشن مدرن ماریو شامل صداپیشگان ستاره‌ای از جمله جک بلک، کیگان-مایکل کی، ست روگن و فرد آرمیسن و کریس پرت در نقش ماریو است.

به گفته ما، چارلز مارتینت، که از اوایل دهه 90 در چندین بازی صداپیشگی ماریو و لوئیجی را بر عهده داشته است، در فیلم‌های شگفت‌انگیز ظاهر خواهد شد.منبع