Switchback VR از ردیابی چشم استفاده می کند تا هر بار که پلک می زنید، بازی ترسناک تر شود

The Dark Pictures: Switchback VR در تاریخ 15 مارس برای PlayStation VR2 عرضه می شود و اکنون با قیمت 39.99 دلار برای پیش خرید در دسترس است. در همین حال، PS VR2 سونی در تاریخ 22 فوریه با قیمت 549.99 دلار کاهش می یابد.

The Dark Pictures: Switchback VR به عنوان یک ترن هوایی ترسناک سریع و با پیچ و تاب توصیف می شود. این بازی که در دنیای Dark Pictures Anthology به عنوان جانشین معنوی Until Dawn: Rush of Blood می گذرد، اساساً مجموعه ای از کابوس ها است که با شما در صندلی جلوی یک ترن هوایی بسته شده اید – همه در حالی که به داخل و خارج از هوشیاری می روید. در طول یک تجربه نزدیک به مرگ پس از یک تصادف قطار.

Supermassive همچنین از قابلیت لمسی PS VR2 برای تشدید غوطه وری استفاده می کند و به بازیکنان این احساس را می دهد که واقعاً در لحظه هستند. از صدای تیز ترن هوایی که از تپه شیب دار بالا می رود و ضربه تفنگتان گرفته تا بادی که روی دستانتان می وزد، همه چیز را حس خواهید کرد. برخی از دشمنان حتی این توانایی را خواهند داشت که حضور خود را از طریق لمسی احساس کنند و به شما امکان می دهند ترس را به صورت فیزیکی احساس کنید.

آینده نگر: توسعه دهنده بریتانیایی Supermassive Games روی یک بازی ترسناک کار می کند که از فناوری مدرن VR به روش های جدید و هیجان انگیز استفاده می کند. با استفاده از فناوری ردیابی چشم PlayStation VR2، Switchback VR گاهی اوقات از مکانیک گیم پلی منحصر به فرد استفاده می کند که در آن دشمنان تنها زمانی که چشمان خود را به هم می زنید به سمت شما حرکت می کنند یا پیشروی می کنند. چشمانت را باز نگه دار و در امان خواهی بود… شاید. صدای فضایی به شما کمک می‌کند تا مشخص کنید کدام دشمن نزدیک‌تر است تا بتوانید آنها را به‌طور منظم بیرون بیاورید.

آلخاندرو آرکه گالاردو، کارگردان بازی در Supermassive، استفاده نوآورانه دیگری از ردیابی چشم را که به روشی کاملاً متفاوت عمل می کند، به اشتراک گذاشت.

هر مسیر دارای مسیرهای متعددی است که اطمینان حاصل می کند که هیچ دوی یکسان نخواهد بود. از ظواهر تحریف شده در یک کشتی ارواح گرفته تا جادوگران، خون آشام ها و یک قاتل زنجیره ای که به دنبال خون هستند، ظاهراً تمام سوخت کابوس را دارد.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.منبع