T-Mobile مینت موبایل رایان رینولدز را به مبلغ 1.35 میلیارد دلار خریداری می کند


چرا مهم است: Mint یک اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه (MVNO) است که خدمات خود را از طریق شبکه T-Mobile ارائه می دهد. این خرید سومین معامله بزرگ M&A Team Magenta در سال‌های اخیر است، پس از خرید MetroPCS در سال 2013 و ادغام با Sprint در سال 2018. در حالی که این فروش تضمین می‌کند روزی هنگفتی را برای سهامداران Mint Mobile تضمین می‌کند، اما می‌تواند به T-Mobile نیز کمک کند تا بخشی از آن را بازگرداند. از مشتریانی که پس از فروش Boost Mobile به Dish پس از قرارداد Sprint از دست داد.

T-Mobile در حال خرید شرکت مادر و مادر Mint Mobile، Ka’ena Corporation است که می تواند تا 1.35 میلیارد دلار در ترکیبی از 39 درصد پول نقد و 61 درصد سهام، ارزش داشته باشد. این معامله همچنین شامل خدمات تماس بین‌المللی Ultra Mobile و عمده‌فروش بی‌سیم Plum می‌شود.

به عنوان بخشی از این معامله، T-Mobile فعالیت های فروش، بازاریابی، دیجیتال و خدمات Mint، Ultra و Plum را خریداری می کند. این شرکت خودخوانده غیر حامل همچنین گفت که انتظار دارد این خرید به آن کمک کند تا جای پایی در بخش‌های مشتریان و بازارهای جدید در سراسر ایالات متحده پیدا کند.

Mint Mobile متعلق به بازیگر رایان رینولدز است که بیشتر به خاطر ایفای نقش شخصیت اصلی در Deadpool 2016 و Deadpool 2 در 2018 شناخته می شود. رینولدز همچنین در تبلیغات Mint Mobile ظاهر می شود و T-Mobile می گوید ارتباط این برند با این بازیگر ادامه خواهد داشت. طبق گفته اپراتور، رینولدز همچنان در تبلیغات Mint Mobile ظاهر می شود و نقش خلاقانه خود را در این شرکت حفظ خواهد کرد.

T-Mobile همچنین ویدئویی را در یوتیوب منتشر کرد که در آن رینولدز در حال شوخی با مدیر عامل شرکت، مایک سیورت، دیده شد. در این کلیپ، Sievert به مشتریان Mint اطمینان داد که تیم Magenta به قیمت 15 دلار در ماه این شرکت ادامه خواهد داد و قول داد در آینده “چیزهای خوب بیشتری” ارائه دهد.

رینولدز گفت که از این قرارداد خوشحال است و مشتاقانه منتظر همکاری با T-Mobile در آینده است. در یک توییتاین بازیگر گفت: “من هرگز تصور نمی کردم که یک شرکت بی سیم داشته باشم و مطمئناً هرگز تصور نمی کردم که آن را به T-Mobile بفروشم. زندگی عجیب است و من فوق العاده افتخار می کنم و سپاسگزارم.”

با وجود اینکه T-Mobile در حال حاضر خدمات پیش پرداخت کم هزینه مانند Metro و Connect را در مجموعه خود دارد، این شرکت معتقد است که خرید Mint مکمل پیشنهادات فعلی آن خواهد بود. T-Mo همچنین گفت که تمام برندهای خریداری شده پس از تصاحب به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

سیورت تلاش کرد به کاربران نگران اطمینان دهد که این خرید باعث کاهش رقابت در بازار پیش پرداخت کم هزینه نخواهد شد، بلکه در دراز مدت برای مشتریان مفید خواهد بود. به گفته وی، “ما فکر می کنیم که مشتریان واقعاً با یک Mint و Ultra رقابتی تر و گسترده تر برنده خواهند شد.”

منبع