TechSpot استخدام می کند: ما به دنبال علاقه مندان به فناوری با مهارت های نوشتاری دقیق هستیم

TechSpot فعالانه به دنبال استخدام نویسندگانی است که علاقه مند به فناوری هستند. اگر خواننده TechSpot هستید، می دانید که این کار نیاز دارد درک عمیق از مسائل فنی و توانایی نوشتن در مورد آنها با اقتدار و دقت.

آماده درخواست هستید؟

اگر موقعیت ها با شرایط شما سازگار نیست، اما کسی را بشناسید که ممکن است، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن این اطلاعیه با دوستانی که ممکن است مانند شما فنی باشند به ما کمک کنید.

اگر علاقه مند هستید لطفا این فرم را پر کنید.
ما با کاندیداهایی که برای این شغل مناسب تر هستند پیگیری خواهیم کرد. متشکرم.منبع

قبل از درخواست، باید بدانید:

  • تجربه مرتبط در روزنامه نگاری فناوری مهم است، اما الزامی نیست.
  • مهارت های زبان انگلیسی بومی یک امر ضروری است، موقعیت جغرافیایی یک محدودیت نیست.
  • این یک کار از خانه (Batcave، X-Mansion، Fortress of Solitude، و غیره) از نوع موقعیت است.
  • غرامت متناسب با طول مقاله، کیفیت و تجربه است.
  • اگر خواننده همیشگی TechSpot هستید، این را در برنامه خود ذکر کنید.
  • موضوعاتی که ما در TechSpot پوشش می‌دهیم عبارتند از: سخت‌افزار رایانه شخصی، فرهنگ فناوری، موبایل، بازی، نرم‌افزار، تجارت وب و فناوری اطلاعات.

برای بیش از دو دهه، TechSpot یک صدای تأثیرگذار در فناوری رایانه شخصی و از نظر تاریخی باقی مانده است ما اکثراً از درون رده های خود استخدام کرده ایم، با بیش از 9 میلیون خواننده ماهانه تا با آخرین روندهای صنعت همراه باشید. در حال حاضر برای خبرنگاران خبری به صورت آزاد کار داریم که به شرح زیر است:

  • خبرنگار اخبار روز: این موقعیت مستلزم آن است که روزانه فعال باشید، اخبار را کشف کنید، بنویسید و در صفحه اول ما ارسال کنید. مهارت های نگارش و تصحیح عالی ضروری است. به شما یک بازه زمانی اختصاص داده می‌شود و می‌توانید داستان‌ها را شناسایی کنید و موضوعات فنی را به شیوه‌ای مختصر و در عین حال کنجکاو گزارش کنید. خلاقیت و مهارت در انتخاب موضوعات به موقع و جالب مهم است.
  • خبرنگار اخبار آخر هفته: مشابه موقعیت بالا، مایلیم زمانی را به کشف و گزارش جالب ترین داستان های فناوری در تعطیلات آخر هفته اختصاص دهید. وقتی یک داستان خوب را می بینید بدانید، بتوانید آنچه مهم است را تجزیه و تحلیل کنید و از آن حقایق گزارش دهید.