TechSpot در حال استخدام خبرنگاران خبری، راهنماها و نویسندگان ویژگی است. به تیم بپیوندید!

آماده درخواست هستید؟

ما در حال حاضر فرصت های شغلی آزاد برای موقعیت های زیر داریم:

  • خبرنگار اخبار روز: این موقعیت مستلزم آن است که روزانه فعال باشید، اخبار را کشف کنید، بنویسید و در صفحه اول ما ارسال کنید. مهارت های نگارش و تصحیح عالی ضروری است. به شما یک بازه زمانی اختصاص داده می‌شود و می‌توانید داستان‌ها را شناسایی کنید و موضوعات فنی را به شیوه‌ای مختصر و در عین حال کنجکاو گزارش کنید. خلاقیت و مهارت در انتخاب موضوعات به موقع و جالب مهم است.
  • خبرنگار اخبار آخر هفته: مشابه موقعیت بالا، مایلیم زمانی را برای کشف و گزارش جالب ترین داستان های فناوری در آخر هفته ها اختصاص دهید. وقتی یک داستان خوب را می بینید بدانید، بتوانید آنچه مهم است را تجزیه و تحلیل کنید و از آن حقایق گزارش دهید. مهارت های نگارش و تصحیح عالی ضروری است.
  • نویسنده مقاله ویژه: با تیم ما برای طوفان فکری و نوشتن مقالات، راهنماها یا توضیح دهندگان اصلی کار کنید. از آنجایی که ما در زمینه‌های مختلف فناوری گزارش می‌دهیم، می‌توانیم با علایق و نقاط قوت شما، چه بیشتر در بخش سخت‌افزار، نرم‌افزار، موبایل، فرهنگ وب یا بازی، سازگار شویم. این موقعیت نیازی به کار روزانه ندارد، اما می تواند به ضرب الاجل ها متعهد شود و با تیم ما برای اجرای ایده های مقاله همکاری نزدیک داشته باشد.
  • راهنماهای مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شخصی: مشابه نوشتن ویژگی، این موقعیت خاص تری است که به نکات و ترفندهایی اختصاص داده شده است که طیفی از موضوعات فنی را پوشش می دهد. شما باید بتوانید موضوعات را به زبان ساده توضیح دهید، در عین حال عمق فنی و تخصص لازم برای پشتیبان گیری از همه آن را داشته باشید. این موقعیت مستلزم آن است که ایده های اصلی در مورد بهبود بهره وری و استفاده از نرم افزار، موبایل و ابزارهای وب داشته باشید.

قبل از درخواست، باید بدانید:

  • تجربه مرتبط در روزنامه نگاری فناوری مهم است، اما الزامی نیست.
  • موقعیت جغرافیایی یک محدودیت نیست، اما مهارت های بومی انگلیسی یک امر ضروری است.
  • این یک کار از خانه است (Batcave، Fortress of Solitude، و غیره) از نوع موقعیت… اما هی، این کاری است که همه این روزها انجام می دهند.
  • غرامت متناسب با طول مقاله، کیفیت و تجربه است.
  • اگر خواننده همیشگی TechSpot هستید، این را در برنامه خود ذکر کنید.
  • موضوعاتی که در TechSpot پوشش می‌دهیم عبارتند از: سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه، فرهنگ فناوری، دستگاه‌های تلفن همراه، اینترنت، تجارت فناوری اطلاعات و بازی‌ها، اما محدود به آنها نیست.

برای بیش از دو دهه، TechSpot یک صدای تأثیرگذار در فناوری رایانه شخصی و از نظر تاریخی باقی مانده است ما اکثراً از درون رده های خود استخدام کرده ایم، با بیش از 9 میلیون خواننده ماهانه تا با آخرین روندهای صنعت همراه باشید.

TechSpot فعالانه به دنبال استخدام نویسندگانی است که علاقه مند به فناوری هستند. اگر خواننده TechSpot هستید، می دانید که این کار نیاز دارد درک عمیق از مسائل فنی و توانایی نوشتن در مورد آنها با اقتدار و دقت.

اگر علاقه مند هستید لطفا این فرم را پر کنید.
ما با کاندیداهایی که برای این شغل مناسب تر هستند پیگیری خواهیم کرد. متشکرم.منبع

اگر موقعیت ها با شرایط شما سازگار نیست، اما کسی را بشناسید که ممکن است، شما می توانید با به اشتراک گذاشتن این اطلاعیه با دوستانی که ممکن است مانند شما فنی باشند به ما کمک کنید.