The Last of Us Part 1 دارای یک مد اول شخص عالی (و بی رحمانه) است

به طور خلاصه: The Last of Us یک داستان دلخراش است که از منظر سوم شخص بازی می‌شود و در بازسازی سال گذشته، The Last of Us Part I، به ۱۱ نفر رسید. با این حال، همانطور که یکی از مددرها نشان داده است، هنوز هم فضای زیادی برای افزایش شدت وجود دارد.

شایان ذکر است که Naughty Dog در گیم‌پلی پرسپکتیو سوم شخص تخصص دارد، بنابراین بعید است که چیزی مانند حالت اول شخص از سوی توسعه‌دهنده رسمی مشاهده کنید.منبع

مسائل مربوط به عملکرد و پایداری از جمله شکایات اصلی بودند و به نظر می رسید که به استفاده از سخت افزار مربوط می شود. تقریباً یک ماه طول می کشد تا Naughty Dog بیشتر پیچ خوردگی ها را اتو کند و آنها را از طریق یک پچ عظیم تحویل دهد.

The Last of Us Part 1 سپتامبر گذشته روی پلی‌استیشن 5 عرضه شد و در ماه مارس گذشته راهی رایانه‌های شخصی شد. متأسفانه برای توسعه دهنده Naughty Dog، پورت رایانه شخصی در گیت به هم ریخته بود. در روز اول، بازی بیش از 7100 نقد در استیم داشت که تنها یک سوم آنها مثبت بودند.

YouTuber Voyagers Revenge اخیراً یک کلیپ تقریباً نه دقیقه‌ای آپلود کرده است که در آن یک مد اول شخص برای The Last of Us Part 1 برجسته شده است. تنظیمات شامل یک مشکل سفارشی (همه چیز روی زمین + به جز منابع) و همچنین مقدار زیادی مهمات و مواد ساخت – و البته سلاح‌های ارتقا یافته است. در منظر اول شخص منحصر به فرد ترکیب کنید و سطح کاملا جدیدی از خشونت را دریافت خواهید کرد.

بخونید:  Enthusiast ثابت کرد RX 7900 XTX AMD می تواند به سطوح عملکردی مانند RTX 4090 برسد

خالق این مود هیچ اشاره ای به تاریخ انتشار احتمالی نکرده است، اما همانطور که می بینید، همه چیز در حال حاضر بسیار زیبا به نظر می رسد. فیلم بر روی نسخه رایانه شخصی بازی گرفته شده است که روی AMD Ryzen 9 3900X، Nvidia RTX 3090، 128 گیگابایت رم و درایو حالت جامد NVMe PCIe M.2 اجرا می شود. برای ضبط این اقدام از کارت ضبط ال گاتو استفاده شد.

در واقع، کاربر یوتیوب گفت که با پلتفرم مسدود کردن و پول‌زدایی از کلیپ مشکل داشته است. کسانی که می خواهند فیلم کامل و ویرایش نشده را ببینند تشویق می شوند که از Patreon او دیدن کنند، اما برای باز کردن قفل آن باید هزینه بپردازید.