The Last of Us Part I تاریخ راه اندازی رایانه شخصی مارس 2023 را دریافت می کند


چیزی که باید منتظرش بود: The Last of Us Part 1 بالاخره تاریخ عرضه قطعی برای رایانه شخصی دارد. Faith Ries، مدیر ارتباطات توسعه دهنده Naughty Dog، در پست اخیر خود در وبلاگ رسمی پلی استیشن گفت که بازی مورد انتظار در تاریخ 3 مارس 2023 در فروشگاه Epic Games و Steam عرضه خواهد شد.

این بازی قبلاً در هر فروشگاه لیست شده است که می توانید آن را با قیمت 59.99 دلار پیش خرید کنید. افرادی که این کار را انجام می دهند چند آیتم درون بازی از جمله مکمل های جایزه برای افزایش ویژگی هایی مانند حداکثر سلامتی، سرعت ساخت، نوسان سلاح، فاصله حالت گوش دادن و سرعت درمان و همچنین قطعات اضافی برای ارتقاء سلاح ها و غلاف های دستی در میز کار خود دریافت خواهند کرد. .

The Last of Us Part 1 در تاریخ 2 سپتامبر 2022 به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 عرضه شد و در حال حاضر دارای امتیاز متاکریتیک 88 با امتیاز کاربر 6.2 است. نسخه بازسازی شده نسخه اصلی از سال 2013، گیم پلی پیشرفته و همچنین پیشرفت های گرافیکی، شخصیت و هوش مصنوعی دشمن بهبود یافته، ویژگی های دسترسی بیشتر، گزینه های صوتی بهتر و موارد دیگر را ارائه می دهد.

در مورد The Last of Us Part 1، نامزد دریافت جایزه نوآوری در دسترس‌پذیری در The Game Awards دیشب شد، اما God of War: Ragnarok در نهایت این جایزه را به خانه برد.

Naughty Dog همچنین در جریان The Game Awards یک تریلر پیش خرید جدید منتشر کرد. این تیزر 35 ثانیه‌ای خیلی افشاکننده نیست، اما اگر قصد دارید بازی را برای رایانه شخصی انتخاب کنید یا بخواهید ظاهر آن را با نسخه PS5 مقایسه کنید، مطمئناً ارزش دیدن دارد.

متیو گالانت، کارگردان بازی The Last of Us Part I گفت که توسعه برای رایانه شخصی به آنها این فرصت را می دهد تا بازی را به روش های جدیدی باز کنند و افزود که آنها از توسعه Uncharted: Legacy of Thieves Collection برای رایانه های شخصی در اوایل سال جاری چیزهای زیادی آموختند.

ریس گفت که Naughty Dog اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات و ویژگی‌های بازی نزدیک به زمان عرضه دارد.

آیا قصد دارید این یکی را برای رایانه شخصی انتخاب کنید و دوست دارید Naughty Dog را ببینید و بازی های قبلی این سری را برای رایانه شخصی بیاورید؟منبع