The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در می 2023 عرضه می شود

زلدا مسلماً غنی ترین IP اصلی نینتندو است. اولین بازی از این سری توسط طراحان ژاپنی Shigeru Miyamoto و Takashi Tezuka ساخته شد و در 21 فوریه 1986 در ژاپن با نام The Hyrule Fantasy: Legend of Zelda قبل از اینکه بیش از یک سال بعد با عنوان The Legend of به آمریکای شمالی راه پیدا کند، عرضه شد. زلدا.

واقعیت جالب – The Legend of Zelda و Super Mario Bros به طور همزمان توسط یک تیم توسعه داده شدند و مراقبت زیادی برای جدا ماندن این دو پروژه انجام شد.

چه اتفاقی افتاده؟ عاقبت مورد انتظار نینتندو برای Breath of the Wild سرانجام تاریخ عرضه قطعی دارد. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در تاریخ 12 می 2023 روی سوییچ عرضه خواهد شد. نینتندو تاریخ عرضه را اعلام کرد و عنوان بازی را به عنوان بخشی از یک ویدیوی تیزر معرفی کرد که در جریان معرفی مستقیم نینتندو امروز به نمایش درآمد.

الهام میاموتو از دوران کودکی به کاوش در مزارع، غارها و مناطق جنگلی در کیوتو نشأت گرفت. این بازی همچنین از این نظر منحصر به فرد بود که جزو اولین بازی هایی بود که دارای گیم پلی غیرخطی بود و به بازیکن اجازه می داد آزادانه جهان را کاوش کند و با (عمدتا) هر ترتیبی با سیاه چال ها مقابله کند.

این عنوان با فروش بیش از 27 میلیون دستگاه تا 30 ژوئن 2022 بسیار موفق بوده است. این به اندازه کافی برای رتبه چهارم پس از Super Smash Bros. Ultimate، Animal Crossing: New Horizons و Mario Kart 8 Deluxe با فروش 28.82 خوب است. میلیون، 39.38 میلیون و 46.82 میلیون.

نزدیک به 20 بازی اصلی Zelda تا به امروز منتشر شده است، از جمله بازی های مورد علاقه طرفداران مانند A Link to the Past، Ocarina of Time، Twilight Princess و Skyward Sword. آخرین ورودی در سری اصلی Breath of the Wild بود، عنوانی که سوییچ راه اندازی شد که در 3 مارس 2017 در کنار کنسول قرار گرفت.

ما اولین نگاه خود را به چشم انداز نینتندو برای دنباله در E3 2019 داشتیم و اولین فیلم گیم پلی بازی را در سال گذشته دیدیم. نینتندو در ابتدا قصد داشت داستان را زودتر ادامه دهد، اما مجبور شد دنباله آن را در ماه مارس به تاخیر بیاندازد تا به تیم زمان بیشتری برای تکمیل توسعه بدهد.منبع