The Witcher 3: Wild Hunt از 50 میلیون فروش عبور کرد

The Witcher 3 همچنان محبوب ترین بازی این نویسنده در تمام دوران است. اگر مدتی است Geralt را ندیده‌اید، به‌روزرسانی نسل بعدی تعداد زیادی زنگ و سوت از جمله تنظیمات گرافیکی پیشرفته‌تر را اضافه کرده است.

Nielubowicz اضافه می‌کند که طبق داده‌های در دسترس عموم، Witcher 3 اکنون در میان ده بازی پرفروش تاریخ بازی‌های ویدیویی قرار دارد. ویکی‌پدیا آن را (همراه با بسط‌های Hearts of Stone و Blood and Wine) در رتبه نهم قرار می‌دهد.

چه اتفاقی افتاده؟ به هر فهرستی از بهترین بازی‌های تمام دوران نگاه کنید، و شانس خوبی وجود دارد که The Witcher 3: Wild Hunt نزدیک به صدر باشد – اگر شماره یک نباشد. اکنون CD Projekt اعلام کرده است که RPG از زمان انتشار آن در سال 2015 تاکنون 50 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و آن را به نهمین بازی پرفروش تاریخ تبدیل کرده است.

به غیر از بازی‌های Witcher، نیلوبوویچ درباره نسخه بعدی Cyberpunk 2077، یعنی Phantom Liberty با بازی ادریس البا صحبت کرد. این شرکت در حال آماده شدن برای یک کمپین ارتباطی برای تبلیغ محتوای جدید است که با حضور آن در Summer Game Fest – که در 8 ژوئن برگزار می شود – شروع می شود – جایی که تاریخ انتشار Phantom Liberty مشخص خواهد شد.

تنها دو بازی بالاتر از The Witcher 3 در لیست پرفروش‌ها وجود دارد که پس از عنوان CD Projekt منتشر شده‌اند: Red Dead Redemption 2 در جایگاه هشتم (53 میلیون) و PUBG: Battlegrounds در رتبه پنجم (75 میلیون) قرار گرفته‌اند.

Piotr Nielubowicz، مدیر مالی سی دی پراجکت، ارقام جدید را در ویدیوی نتایج مالی سه ماهه اول شرکت فاش کرد. او گفت: «می‌خواهم اعلامیه‌ای بدهم که ما را مملو از غرور کند: The Witcher 3 اکنون توسط بیش از 50 میلیون گیمر خریداری شده است.

بخونید:  AMD Ryzen 9 7950X Review: The New Performance King

CD Projekt Red قبلاً تأیید کرده است که چندین بازی Witcher در حال توسعه هستند. پروژه Polaris وجود دارد که گمان می رود Witcher 4 باشد که قرار است تا سال 2025 عرضه شود. بازسازی اولین بازی Witcher که دارای یک جهان باز است. و یک بازی جداگانه در فرنچایز توسعه یافته توسط The Molasses Flood به نام Project Sirius که اخیراً راه اندازی مجدد شده است. یک دنباله Cyberpunk 2077 نیز وجود دارد، اما احتمالاً تا زمانی که عرضه شود، ما ایده‌های واقعی و لباس سایبری خواهیم داشت.

Nielubowicz همچنین گفت که مجموع فروش هر سه بازی Witcher و الحاقات به 75 میلیون نسخه رسیده است. این باعث می‌شود که ما از آینده و پروژه‌های آینده‌مان در دنیای Witcher هیجان‌زده‌تر شویم.»

برای برخی از عناوین جدیدتر، مطمئن شوید که ویژگی بهترین بازی های رایانه شخصی (شما باید بازی کنید) را بررسی کنید.منبع