Torchlight: Infinite یک ARPG به سبک Diablo Immortal برای رایانه شخصی و موبایل با درآمد کمتر است.

توسعه دهندگان بدون شک امیدوارند که Torchlight Infinite بتواند از واکنش های منفی Diablo Immortal جلوگیری کند. عنوان بلیزارد به لطف 4636 نقد بد و فقط 86 نقد مثبت، امتیاز کاربران متاکریتیک 0.3 را به خود اختصاص داده است. اما پس از تولید تقریباً 50 میلیون دلار در ماه اول، XD Inc بدون شک خوشحال خواهد شد که عنوان آن به همان اندازه درآمد داشته باشد.



منبع

به طور خلاصه: سری Torchlight، یکی از چندین بازی ARPG به سبک Diablo که در طول سال‌ها وارد بازار شده‌اند، با انتشار یک عنوان کاملاً رایگان که هم برای رایانه شخصی و هم برای موبایل در دسترس است، برگی از کتاب بازی الهام‌بخش پول‌زای خود را برمی‌دارد. همچنین ظاهراً آنطور که انتظار می رود تشنه کسب درآمد نیست.

XD Inc تأکید می‌کند که چرخ‌دنده‌ها، الصاق‌ها، مواد ساخت و ارتقای ویژگی‌ها همگی مبتنی بر غارت هستند و تضمین می‌کنند که بازی واقعاً رایگان برای بازی باقی می‌ماند. این اضافه می کند که قطره های انحصاری را فقط می توان از پاور گریند به دست آورد و این بازی هیچ استقامت یا خنک کننده ای ندارد.

این نویسنده خاطرات مبهم از لذت بردن از Torchlight اصلی و Torchlight 2 در حدود یک دهه پیش دارد. سومین ورودی در این سری در سال 2020 وجود داشت که توسط Echtra Games به جای بازی‌های Runic که از آن زمان بسته شده بود ساخته شد، اما نظرات متفاوتی را از سوی منتقدان و مصرف کنندگان دریافت کرد.

Torchlight Infinite بتای بسته خود را دیروز قبل از عرضه کامل ماه آینده در Steam آغاز کرد. همچنان می‌توانید درخواست دسترسی به آزمون پخش کنید. اگرچه تمام هزینه‌ها و پیشرفت‌ها پس از پایان بتا بازنشانی می‌شود، اما هر چیزی که بازیکنان در طول بتا خرج کرده‌اند پس از راه‌اندازی کامل بازی به آنها بازگردانده می‌شود.

بخونید:  اپل آیپد پرو را با تراشه M2 و پشتیبانی از شناور مداد معرفی کرد

با توجه به اینکه XD Inc مستقر در شانگهای اکنون در دست دارد، به نظر می رسد که Torchlight جدید به نام Torchlight Infinite، با انتشار بر روی رایانه شخصی و موبایل و در عین حال رایگان بودن، همان مسیر بلیزارد را طی می کند. با این حال، بر خلاف Diablo Immortal، به نظر می رسد تمرکز کمتری روی کسب درآمد تهاجمی وجود دارد.

Torchlight infinite از آنجایی که یک بازی F2P و موبایل است، به طور کامل از ریزتراکنش ها بی بهره نیست. کاربران می‌توانند برای یک سیزن پس، یک ماهانه، خانه حراج، و بسته‌های ارز ممتاز پول خرج کنند.