Triviaverse یک بازی جدید و سریع از نتفلیکس است که می توانید با یک دوست بازی کنید


به طور خلاصه: Triviaverse یک تجربه جدید تعاملی است که امروز در نتفلیکس منتشر می شود. این بازی به عنوان یک بازی چیزهای بی اهمیت با ضربه سریع توصیف می شود که به سه دور با دشواری فزاینده تقسیم می شود. بازیکنان با طیف گسترده ای از سوالات و دسته بندی ها از جمله فرهنگ پاپ، تاریخ، فیلم، موسیقی، ورزش، تلویزیون و علم (از جمله موارد دیگر) مواجه خواهند شد، و شما می توانید به صورت انفرادی بازی کنید یا در یک نبرد نوبتی در مقابل یکی دیگر از علاقه مندان بی اهمیت بازی کنید. .

شما می خواهید در عرض یک دقیقه به هر چند سوال به درستی پاسخ دهید تا به بالاترین امتیاز ممکن دست یابید. همانطور که در تریلر رسمی مشخص شده است، پاسخ ها بر روی یک D-pad ثبت می شوند. برای رگه‌هایی از پاسخ‌های صحیح، امتیازهای جایزه تعلق می‌گیرد. فردی که در پایان بالاترین امتیاز را کسب کند برنده اعلام می شود.

همانطور که پایگاه دانش خود را تیز می کنید، این فرصت را خواهید داشت که نشان های مبتنی بر دستاورد مانند فارغ التحصیلان پیش دبستانی، حدس زن خوش شانس، فانی صرف، مغز پرنده، فوق العاده نابغه، نابغه گواهی شده و خدای بی اهمیت را باز کنید. مشخص نیست که آیا توسعه دهندگان حفاظت از هرزنامه را اجرا کرده اند یا نه (به عنوان مثال، برای جلوگیری از بزرگنمایی شخصی در سریع ترین زمان ممکن در حالی که یک دکمه را هرزنامه می فرستد و امتیاز مناسبی کسب می کند).

نتفلیکس لیستی از دستگاه های سازگار را در مرکز راهنمایی خود منتشر کرده است. قابل ذکر است، برخی از دستگاه های محبوب مانند Apple TV در حال حاضر سازگار نیستند.

مطالب مرتبط: Stranger Things VR به شما این امکان را می دهد که به عنوان ابرشرور Vecna ​​بازی کنید

نتفلیکس با چیزهای بی اهمیت غریبه نیست. در اوایل سال جاری، این شرکت یک سری چیزهای تعاملی مبتنی بر روایت را با نام Trivia Quest راه اندازی کرد. یک بازی تعاملی قبلی با عنوان Cat Burglar به بازیکنان وظیفه می‌دهد که به سؤالات پاسخ صحیح دهند تا «به گربه کمک کند تا از Peanut the Security Pup فرار کند و برخی از نقاشی‌های ارزشمند را بدزدد».

Triviaverse امروز به 9 زبان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، کره ای و ژاپنی عرضه می شود.

اگر به دنبال چیزی بیشتر در کوچه خود هستید، حتماً نکات مهم فناوری TechSpot را بررسی کنید. هیچ عنصر تعاملی پر زرق و برقی وجود ندارد، اما چیزی که به دست خواهید آورد یک جریان ثابت از چیزهای بی اهمیت با فکر فناوری است. این سرگرم کننده است و حتی ممکن است چیز جدیدی یاد بگیرید.منبع