TwitchCon 2022: استریمر کمرش را می شکند، مستر چیف با مگان تی استالیون می رقصد

شاید دردناک ترین چیزی که در این چند وقت دیدم. آدریانا چچیک، پخش کننده توییچ، پس از این پرش در TwitchCon تایید کرده است که کمرش در دو مکان جداگانه شکسته شده است. pic.twitter.com/QdojGn5UtG

– جیک لاکی (@JakeSucky) 9 اکتبر 2022

خوب، من از دو جا کمرم شکست و امروز تحت عمل جراحی قرار می‌گیرم تا یک میله متر برای ساپورت قرار دهم. پشتیبانی خود را ارسال کنید وقتی باران می بارد، باران می بارد و من قطعاً در حال حاضر باران را احساس می کنم.

— آدریانا چچیک (@adrianachechik) 9 اکتبر 2022

به دور از تمام صدمات، شرکت کنندگان شاهد منظره غیرمنتظره استاد چیف Halo بودند که در حین ست کردن به مگان تی استالیون روی صحنه پیوست و ثابت کرد که جان-117 در میدان رقص به همان اندازه که در میدان جنگ کشنده است.

منبع

EdyBot، فرد دیگری که در ویدیو به گودال سقوط می کند، گفت که او نیز به کمر خود آسیب رسانده است. یکی دیگر از استریمرها به نام LochVaness پس از پایین آمدن از سکو، زانویش را دررفت و مچ پایش را رگ به رگ شد، و دیگران گزارش داده اند که در انجام اقدامات مشابه صدمه دیده اند.

بخونید:  متا با تسویه حساب ۷۲۵ میلیون دلاری در دعوای گروهی کمبریج آنالیتیکا موافقت کرد

استاد ارشد، عهد هجوم می آورند، کجایی؟

رئیس: pic.twitter.com/OzWlAKTfqF

— Steggy @ #TwitchCon2022 (@Steggy) 9 اکتبر 2022

اما هر کسی که گودال را با آن مکعب‌ها پر می‌کرد، باید آن‌ها را کمی آزادانه‌تر اضافه می‌کرد، به خصوص که برخی از استریمرها پس از یک نبرد از روی سکوها می‌پریدند. یکی از این افراد، آدریانا چچیک، استریمر و مجری بزرگسال با بیش از 800000 فالوور توییچ بود.