TwitchCon 2022: استریمر کمرش را می شکند، مستر چیف با مگان تی استالیون می رقصد


چه اتفاقی افتاده؟ TwitchCon، کنوانسیون Twitch که همه چیزهای پخش و بازی را جشن می گیرد، در آخر هفته برگزار شد و بسیار پر حادثه بود. علاوه بر اینکه مستر چیف با مگان تی استالیون روی صحنه رفت، یکی از استریمرها کمر او را شکست و دیگری مچ پای او را که در رویدادهای نمایش شرکت کرد شکست.

بدترین آسیب در طی یک رویداد Face Off رخ داد، تبلیغی بین لنوو و اینتل. این مسابقه به سبک گلادیاتورها شامل دو نفر بود که سعی می‌کردند با استفاده از میله‌های بزرگ و پرشده، یکدیگر را از روی سکوها به پایین بیاندازند و در گودالی پر از مکعب‌های فوم قرار دهند.

اما هر کسی که گودال را با آن مکعب‌ها پر می‌کرد، باید آن‌ها را کمی آزادانه‌تر اضافه می‌کرد، به خصوص که برخی از استریمرها پس از یک نبرد از روی سکوها می‌پریدند. یکی از این افراد، آدریانا چچیک، استریمر و مجری بزرگسال با بیش از 800000 فالوور توییچ بود.

همانطور که در ویدیوی جیک لاکی مشاهده می کنید، چچیک پس از پیروزی از روی سکو پرید و قبل از اینکه روی دنبالچه اش فرود آید، اسپلیت ها را در هوا انجام داد. گریمس نشان از فرود دردناکی دارد، اما او شروع به حرکت می کند و لبخند می زند. آن وقت است که معلوم می شود چچیک به شدت مجروح شده است. او می‌گوید: «نمی‌توانم بلند شوم، هر چند گوینده اصرار دارد، نه، نه، او خوب است.»

چچیک بعداً در توییتی نوشت که کمرش را از دو نقطه شکسته است و به یک میله فلزی برای حمایت نیاز دارد.

EdyBot، فرد دیگری که در ویدیو به گودال سقوط می کند، گفت که او نیز به کمر خود آسیب رسانده است. یکی دیگر از استریمرها به نام LochVaness پس از پایین آمدن از سکو، زانویش را دررفت و مچ پایش را رگ به رگ شد، و دیگران گزارش داده اند که در انجام اقدامات مشابه صدمه دیده اند.

بسیاری اشاره کرده اند که گودال بسیار کم عمق بود، «مانند سه مکعب عمیق» که مردم نمی توانستند داخل آن بپرند. با توجه به Chechik، Lenovo گفت مردم میتوانست شیرجه بزنید (“اول غنیمت”)، و یکی از مفسران در غرفه اشاره کرد که “می توانید در آن فوم بپرید و از خود لذت ببرید.” با این حال، PC Gamer خاطرنشان می کند که شرکت کنندگان در مورد شیرجه زدن در گود هشدار داده شده اند و باید معافیت های مسئولیت را امضا کنند.

این مراسم قبل از حادثه چچیک با وجود چندین مجروح باز بود. مدت کوتاهی پس از شکستگی کمرش دوباره باز شد، اما بعداً به دلیل افزایش تعداد افراد آسیب دیده و افرادی که از آن استفاده می‌کنند «قوانین را زیر پا گذاشتند» بسته شد.

در جای دیگری در TwitchCon، پخش کننده Genshin Impact زومرز در جام جهانی بالون پس از پریدن از روی یک صندلی در ماکت یک اتاق نشیمن، مچ پای خود را شکست.

به دور از تمام صدمات، شرکت کنندگان شاهد منظره غیرمنتظره استاد چیف Halo بودند که در حین ست کردن به مگان تی استالیون روی صحنه پیوست و ثابت کرد که جان-117 در میدان رقص به همان اندازه که در میدان جنگ کشنده است.

منبع