Valve تاریخ هر فروش Steam و Next Fest در سال 2023 را اعلام می کند

Valve همچنین تاریخ‌های «جشنواره‌های» آینده را فاش کرد – فروش با موضوع ژانرهای خاص. اینها شامل فروش بازی پازل از 24 آوریل تا 1 مه، فروش بازی ورزشی (15 تا 22 مه)، فروش بازی مخفی کاری (24 ژوئیه تا 31 ژوئیه)، فروش رمان بصری (7 اوت تا 14 اوت)، فروش بازی استراتژی (از 28 اوت تا 4 سپتامبر) و یک فروش shoot-em-up (25 سپتامبر تا 2 اکتبر). در نهایت، فروش معمول بازی ترسناک هالووین از 26 اکتبر تا 2 نوامبر اجرا می شود.

چیزی که باید منتظرش بود: اگر دیتا ماینرها قبلاً آنها را شکست نداده باشند، Valve معمولاً تاریخ شروع و پایان فروش Steam را کمی قبل از وقوع آنها نشان می دهد. برای جلوگیری از ورود آنها به این گذر، این شرکت یک تقویم کامل را ارائه کرد که همه تبلیغات برنامه ریزی شده برای سال 2023 را فهرست می کند.

توسعه دهندگان همچنین می توانند اسناد و مدارک مناسب را برای آماده شدن برای رویدادهای فروش و نمایش آتی در اطلاعیه Valve بیابند.منبع

به لطف افشای Valve در روز چهارشنبه، ما اکنون تاریخ شروع و پایان هر فروش و نمایش نمایشی استیم در سال 2023 را می دانیم. این شرکت در درجه اول لیست را برای کمک به توسعه دهندگان برای برنامه ریزی تبلیغات خود منتشر کرد، اما انتشار اطلاعات به گیمرها کمک می کند تا بدانند چه زمانی باید در هزینه خود صرفه جویی کنند.

عمده ترین رویدادها فروش فصلی سنتی Steam است. اول از همه، فروش بهاره است که از 16 مارس تا 23 مارس اجرا می شود. فروش تابستانی از 29 ژوئن شروع می شود و در 13 جولای به پایان می رسد. فروش پاییزی از 21 نوامبر تا 28th اجرا می شود و فروش زمستانی از 21 دسامبر تا 4 ژانویه است. ، 2024.

Steam در حال حاضر فروش بازی های معمایی را انجام می دهد که در 27 فوریه به پایان می رسد. شامل تخفیف های عمیق برای بازی هایی مانند Return of the Obra Dinn (10 دلار)، AI: The Sominum Files (22 دلار)، What Remains of Edith Finch (5 دلار)، Danganronpa می شود. V3 (16 دلار) و خیلی بیشتر. تخفیف‌های کوچک‌تری نیز برای عناوینی مانند Pentiment (15 دلار)، Among Us (3.50 دلار) یا Immortality (15 دلار) در دسترس است.

توسعه‌دهندگان باید خوشحال باشند که بدانند اکنون بقیه سال را برای برنامه‌ریزی دموهای خود در مورد تاریخ‌های باقی‌مانده Steam Next Fests در سال 2023، که Valve نیز فاش کرد، دارند. اولین نمایش آزمایشی رایگان از 19 ژوئن تا 26 ژوئن است که تقریباً همزمان با E3 2023 اجرا می شود. Valve آخرین رویداد Next Fest را برای 9 اکتبر تا 16 اکتبر در نظر گرفته است.