Windows 365 Boot: یک اشتراک پولی برای بوت کردن رایانه محلی شما در رایانه ابری مایکروسافت


یک سیب زمینی داغ: Windows 365 Cloud PC پیشنهاد مایکروسافت برای فضای کاری هیبریدی مدرن است، زیرا پرداخت 20 دلار در ماه به Redmond برای دسترسی به یک نصب سفارشی همیشه روشن و ایمن ویندوز ظاهراً بهتر از استفاده از لپ تاپ ارزانی است که خودتان خریداری می کنید. اکنون، ویندوز در فضای ابری به لطف ویژگی جدید راه‌اندازی از راه دور آسان‌تر است.

مایکروسافت در حال بهبود سرویس Windows 365 Cloud PC خود با Windows 365 Boot است، یک ویژگی انحصاری ویندوز 11 که برای راه‌اندازی مستقیم یک ماشین محلی در یک تصویر مجازی‌سازی شده از راه دور Windows 365 Cloud طراحی شده است. این شرکت فکر می‌کند این رویکرد ابری برای محاسبات، امنیت بهتری را برای کاربرانی که به سیستم سفارشی خود نیاز دارند، در حالی که در یک دستگاه مشترک هستند، فراهم می‌کند.

با بوت ویندوز 365، مهندس مایکروسافت، اندرو میاساتو، توضیح می‌دهد، وقتی یک کارگر با هویت کاربری «محصول» خود وارد سیستم می‌شود، می‌تواند رایانه شخصی و ایمن Cloud خود را وارد کند. کاربران می‌توانند دقیقاً با ایجاد (یا درخواست از سرپرست فناوری اطلاعات برای ایجاد) یک کاربر جدید در نصب ویندوز محلی، به همان نتیجه برسند، اما مایکروسافت به‌نظر نمی‌رسد که علاقه خاصی به این راه‌حل ساده‌تر و سنتی‌تر داشته باشد، زیرا کاربران محلی نیازی به این کار ندارند. هر ماه برای دسترسی به حساب Cloud PC خود پرداخت کنید.

مایکروسافت فکر می‌کند Windows 365 Boot و Windows 365 Cloud PC پاسخ‌های مناسبی برای سازمان‌هایی هستند که از کارگران شیفت در پشتیبانی مشتری، مراقبت‌های بهداشتی یا سایر نقش‌های خط مقدم استفاده می‌کنند. ایده این است که یک کارگر به مدت هشت ساعت به حساب رایانه شخصی خود وارد شود، سپس در شیفت بعدی به همکار خود اتاق بدهد و غیره. باز هم، این سناریو را می‌توان به راحتی با یک راه‌اندازی چند کاربره نیز مدیریت کرد، شاهکاری که ویندوز از روز NT 3.1 قادر به انجام آن بوده است.

بخونید:  مدیران فنی به باب لی بنیانگذار Cash App پس از چاقو کشی مرگبار در سانفرانسیسکو ادای احترام کردند.

Windows 365 Boot ظاهراً یک ویژگی “خیلی مورد انتظار” است که مایکروسافت اکنون در پیش نمایش عمومی برای مشتریان واجد شرایط ارائه می کند. الزامات بوت ابری شامل نقاط پایانی مبتنی بر ویندوز 11 (ویندوز 11 پرو و ​​اینترپرایز)، ثبت نام در کانال توسعه دهنده برنامه Windows Insider، حقوق مدیر Microsoft Intune، و البته مجوز Windows 365 Cloud PC است.

کاربران باید یک فرآیند پیچیده را دنبال کنند تا اجزای بوت ویندوز 365 را به دستگاه نقطه پایانی ویندوز 11 (22H2) خود فشار دهند. مایکروسافت توضیح می دهد که پس از فعال سازی بوت ویندوز 365، صفحه قفل صفحه نمایش ویندوز 11 خواهد بود. از آنجا، کاربران می توانند با حساب مایکروسافت خود وارد شوند تا به طور یکپارچه به سیستم عامل مجازی Cloud PC خود متصل شوند.

مایکروسافت هنوز تاریخ نهایی را برای زمانی که فناوری پیش نمایش بوت ویندوز 365 به طور کلی در دسترس قرار می گیرد، ارائه نکرده است. در حال حاضر، شرکت ردموند از پرشورترین طرفداران خود دعوت می کند تا به ویندوز آینده در قسمت Cloud که برای 7 ژوئن برنامه ریزی شده است بپیوندند. این پادکست تمام اطلاعات مورد نیاز برای یادگیری نحوه به کارگیری صحیح ویژگی بوت ویندوز 365 را ارائه می دهد.

به نظر می رسد مایکروسافت به طرز باورنکردنی به این ایده کامپیوترهای ابری علاقه دارد. علاوه بر Windows 365 Cloud PC و Windows 365 Cloud Boot، این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک سرویس دیگر Azure است که برای توسعه دهندگان طراحی شده است: Microsoft Dev Box یک فضای ابری از پیش پیکربندی شده مبتنی بر ویندوز است که برنامه نویسان می توانند آن را برای مدیریت پروژه های کد خاص سفارشی کنند.

بخونید:  این معامله مایکروسافت آفیس یک مجوز مادام العمر با قیمت 39 دلار یا دو مجوز به قیمت 59 دلار به شما می دهدمنبع