YouTube آزمایشی را که محتوای 4K را به سرویس اشتراک Premium خود محدود کرده بود، پایان می‌دهد

یوتیوب بیش از یک دهه است که ویدیوهای 4K ارائه می دهد و حتی در صورت وجود گزینه 8K دارد، بنابراین حذف رزولوشن های بالاتر از 1440p همیشه باعث واکنش شدید می شد. طبق یک حساب رسمی یوتیوب توییتر (که توسط 9to5Google مشاهده شده است)، آزمایش اکنون به پایان رسیده است، به این معنی که آن معدود کاربرانی که قادر به دیدن 4K در یوتیوب نبودند، باید دوباره بتوانند به وضوح دسترسی داشته باشند.

بنابراین، پس از آزمایش حداکثر 12 آگهی در YouTube برای کاربران غیر Premium، اکنون برخی از کاربران گزارش دادند که آنها نیز باید یک حساب Premium برای تماشای ویدیوها در 4K داشته باشند. pic.twitter.com/jJodoAxeDp

– آلوین (@sondesix) 1 اکتبر 2022

TeamYouTube در پاسخ به یک توییت کاربر در مورد محدود بودن 4K به YouTube Premium، نوشت: “ما این آزمایش را به طور کامل غیرفعال کردیم. بینندگان اکنون باید بتوانند بدون عضویت Premium به وضوح کیفیت 4K دسترسی داشته باشند. اگر Q های دیگری دارید، اینجا هستیم.”

منبع

ما این آزمایش را به طور کامل خاموش کرده ایم. بینندگان اکنون باید بتوانند بدون عضویت Premium به وضوح کیفیت 4K دسترسی داشته باشند. اگر Q های دیگری دارید ما اینجا هستیم

– TeamYouTube (@TeamYouTube) 17 اکتبر 2022

مشخص نیست که آیا یوتیوب این آزمایش را پیش از موعد به دلیل مقدار فشاری که دریافت کرده بود به پایان رساند یا اینکه آیا آزمایش به پایان رسید. جالب اینجاست که توییتی به زبان ژاپنی از طرف Team YouTube شامل پیوندی برای کاربران بود تا نظرات خود را در مورد قفل کردن محتوای 4K در پشت سرویس YouTube Premium بیان کنند.

بخونید:  مرد فلج دوباره بعد از ایمپلنت های کامپیوتری مغز و ستون فقرات راه می رود