انویدیا زمان اجرای متن باز RTX Remix را در GitHub منتشر کرد

دوست دارید چه بازی‌های کلاسیک DX8 یا DX9 از درمان RTX Remix برخوردار باشند؟ من شخصاً علاقه مند به کار اضافی بر روی Max Payne هستم و شخصی به حالت DirectX 9 Crysis اشاره کرد.منبع به طور خلاصه: انویدیا اجرای RTX Remix خود را به عنوان یک پروژه منبع باز در تلاش برای گسترش سازگاری بازی و افزودن ویژگی های جدید به پلتفرم مودینگ راه اندازی کرده است. اکنون به صورت رایگان در GitHub قابل دانلود است.

انویدیا با Valve روی نسخه‌ای از Portal کار کرد تا قابلیت‌های Remix را نشان دهد. پورتال RTX در ماه دسامبر راه‌اندازی شد و طولی نکشید که جامعه متوجه شد که از فایل‌های آن می‌توان برای کمک به بهتر جلوه دادن عناوین دیگر از جمله Half-Life 2 و Max Payne استفاده کرد.

انویدیا RTX Remix را در ماه سپتامبر معرفی کرد. این پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که بازسازی بازی‌های DirectX 8 و DirectX 9 را با فناوری‌های مدرن مانند مسیریابی، DLSS، دارایی‌های ساخته‌شده توسط کاربر و بافت‌های تقویت‌شده با هوش مصنوعی برای موددرها آسان‌تر کند.

انویدیا حتی برخی از راهنماها و اسناد مرتبط را برای کمک به تازه واردان منتشر کرده است. زمان اجرا شامل اجزای زیر است:

  • ماژول‌های کپچر و جایگزینی USD، که وظیفه ضبط صحنه بازی به USD، و جایگزینی دارایی‌های اصلی بازی با دارایی‌های بازی مود شده در زمان اجرا را بر عهده دارند.
  • Bridge که رندر را از یک x86 به یک مجموعه دستورالعمل x64 ترجمه می کند. این مؤلفه حافظه موجود برای رندر را باز می کند.
  • مدیر صحنه، که از اطلاعات دریافتی از طریق API عملکرد ثابت D3D9 برای ایجاد نمایشی از صحنه اصلی، ردیابی اشیاء بازی فریم به فریم، و تنظیم صحنه برای ردیابی مسیر استفاده می کند.
  • ردیاب مسیر اصلی، که شامل حلقه رندر، مدیریت مواد، و ویژگی‌های رندر خاص بازی (مانند عکس برگردان و ذرات) است. لطفاً توجه داشته باشید، فناوری‌های مختلف (DLSS، NRD، RTXDI) که ردیاب مسیر ما را تسریع می‌کنند و آن را قادر می‌سازند در زمان واقعی ارائه شود، از طریق SDK‌های موجود و مجوزهای پورتال توسعه‌دهنده Nvidia در دسترس خواهند بود.
بخونید:  اینتل Sapphire Rapids را در 10 ژانویه راه اندازی می کند، جزئیات بیشتر در مورد ارتقاء مبتنی بر نرم افزار پولی Xeon ظاهر می شود

کسانی که علاقه مند به آزمایش RTX Remix هستند می توانند کد منبع زمان اجرا را که دارای مجوز MIT است در GitHub دریافت کنند. انویدیا مددرها و توسعه دهندگان را تشویق می کند تا اشکالاتی را که ممکن است پیدا کنند گزارش کنند. علاوه بر این، چندین عضو تیم مهندسی Remix به سرور RTX Remix Discord ملحق شده‌اند تا به سؤالات پاسخ دهند و دستورالعمل‌هایی در مورد سازگاری ارائه دهند.