اپل پس از اشیاء متا، کلون اینستاگرام بدون تبلیغات را از اپ استور حذف می کند

متا قصد دارد اقدامات خارق‌العاده‌ای را برای سرکوب و سانسور ما انجام دهد، فقط به این دلیل که ما توسط کاربران آنها به درستی عمل کردیم. pic.twitter.com/JOzJ81p81k

– برنامه OG” – (@TheOGapp_) 28 سپتامبر 2022

در حالی که به نظر می رسد برنامه OG می تواند برای طرفداران اینستاگرام که مشتاق تجربه ای کارآمدتر هستند جذاب باشد، متا از این موضوع چندان راضی نیست. این شرکت می گوید تمام اقدامات اجرایی مناسب را علیه برنامه به دلیل نقض خط مشی های آن انجام داده است.

منبع

همچنین گزینه ای وجود دارد که فید را از نمایش محتوای جدید به مدت 24 ساعت جلوگیری می کند تا از بررسی و پیمایش بی پایان افراد جلوگیری شود. کاربران می توانند حلقه ها و صفحه کاوش را نیز غیرفعال کنند.

اپل عزیز: شما به فیس بوک کمک می کنید تا کاربران خود را قلدری کند.

متا حساب های شخصی فیس بوک (به OG مرتبط نیست) و اینستاگرام (مرتبط با OG) را برای همه اعضای تیم ما به طور دائم ممنوع کرده است.

یک رشته:

– برنامه OG” – (@TheOGapp_) 28 سپتامبر 2022

چه اتفاقی افتاده؟ اگر از کاربران آیفون هستید که مشتاقانه منتظر نسخه‌ای از اینستاگرام هستید که تبلیغات و بسیاری از مزاحمت‌های مدرن را از بین ببرد، در اینجا چند خبر بد وجود دارد: برنامه OG، یک برنامه شخص ثالث که تجربه‌ای شبیه به نسخه اصلی را نوید می‌دهد. پلتفرم رسانه های اجتماعی به درخواست متا مالک اینستاگرام از اپ استور حذف شده است.

توسعه دهنده همچنین گفت که کل تیم مشاهده کرده اند که حساب های شخصی فیس بوک و اینستاگرام آنها به دلیل پیوند آنها به برنامه OG برای همیشه ممنوع شده است.