دارندگان آیفون 14 پرو مشکلات بیشتری را در آخرین پرچمدار اپل کشف می کنند

با تشکر، 9to5Mac، Macrumorsمنبع

یکی از نظرات می گوید که پشتیبانی اپل پیشنهاد کرده است که به طور کامل از پشتیبان گیری با DFU یا Recovery Mode بازیابی شود، شارژ بهینه شده غیرفعال شود، و برنامه Eufy حذف نصب شود، که هیچ کدام کار نکرد. با این حال، نویسنده می‌نویسد که غیرفعال کردن به‌روزرسانی برنامه پس‌زمینه، مشکل را برطرف کرده است.

این تنها مشکل آیفون 14 پرو نیست که کشف شده است. برخی از مشتریان Verizon می گویند که با اتصالات سلولی 5G ضعیف مواجه هستند و تماس ها به طور تصادفی قطع می شوند. پوشش شبکه ورایزون در اینجا ایراد ندارد، زیرا تعدادی از افراد آسیب دیده می گویند افرادی را در منطقه خود در همان طرح می شناسند که مشکلات مشابهی را در دستگاه های دیگر تجربه نکرده اند.

در اوایل این ماه، برخی از کاربران آیفون 14 پرو دریافتند که استفاده از دوربین با برنامه‌های شخص ثالث باعث می‌شود که ماژول دوربین به‌قدری تکان بخورد که صدایی وزوز یا تلق ایجاد کند. همچنین تعدادی عکس و فیلم تهوع‌آور ایجاد کرد. اپل با به‌روزرسانی iOS 16.0.2 این لرزش را برطرف کرد، اما به نظر می‌رسد کوپرتینو باید چند مورد دیگر را در آیفون 14 پرو از طریق به‌روزرسانی‌های آینده اصلاح کند.

به طور خلاصه: اشکالات گوشی های جدید چیزی است که به یک مشکل رایج برای مصرف کنندگان تبدیل شده است. به نظر می رسد آیفون 14 پرو از تعداد کمی از آنها رنج می برد که آخرین آنها شامل راه اندازی مجدد تصادفی و مشکلات اتصال سلولی است.

بخونید:  نینتندو به کاربران سوییچ در مورد اثرات تراکم هشدار می دهد

گوشی 999 دلاری اپل (قیمت اولیه) در کنار آیفون 14 پرو مکس و آیفون 14 استاندارد اوایل این ماه وارد بازار شد. اما همه خریداران از خرید خود راضی نیستند. برخی از Redditor گزارش داده‌اند که دستگاه تقریباً هر 10 دقیقه در حین شارژ به‌طور تصادفی راه‌اندازی مجدد می‌شود.

حداقل 100 نفر سرعت پایین 5G با آیفون 14 پرو را در شبکه Verizon گزارش کرده اند. مانند مسئله شارژ، دقیقاً مشخص نیست که چند نفر تحت تأثیر قرار گرفته اند. اگر شما یکی از آنها هستید، بهترین اقدام این است که گوشی را برای جایگزینی کارا برگردانید.

چندین کاربر دیگر می نویسند که در iOS 16.0.1 و 16.0.2 و هنگام استفاده از راه حل های شارژ بی سیم و سیمی با مشکلات یکسانی مواجه هستند. برخی می گویند که همین مشکل را در دستگاه های iPhone 14 Pro Max خود نیز پیدا کرده اند.