یک باگ Overwatch 2 باعث خاموش شدن کامپیوتر، BSOD و یخ زدن می شود

PCMag می نویسد که Jambrix پیشنهاد می کند که همه اینها از “موقعیت خاصی ناشی می شود که در آن 360 Total Security” باعث می شود که برخی از رایانه های شخصی هنگام اجرای بازی خاموش یا راه اندازی مجدد شوند، بنابراین حذف نرم افزار آنتی ویروس می تواند مشکلات را برطرف کند. در مورد صفحه آبی مرگ، Jambrix پیشنهاد می کند که ممکن است مربوط به پخش Nvidia یا هر برنامه ای باشد که از RTX Voice استفاده می کند.

اولین گزارش‌ها از مشکلات حدود ده روز پیش در فروم بلیزارد دریافت شد. علاوه بر خاموش کردن رایانه شخصی، دیگران می نویسند که راه اندازی مجدد، فریز یا صفحه آبی مرگ را تجربه کرده اند.

عرضه Overwatch 2 باعث می شود که انتشار Cyberpunk 2077 در مقایسه با آن روان به نظر برسد. حمله DDoS در روز راه اندازی منجر به ایجاد صف های عظیم شد و بسیاری از مردم قادر به دسترسی به بازی نبودند. سیستم SMS Protect 2FA به این معنی است که کسانی که تلفن های پیش پرداخت دارند نمی توانند بازی را انجام دهند. یک باگ چت بدون اطلاع کاربران به صورت تصادفی برای پوسته ها هزینه دریافت می کرد. و بلیزارد مجبور شد شخصیت ها را به دلیل سوء استفاده بازیکنان از آنها بکشد و اصلاح کند.

منبع

کف دست: راه اندازی پر مشکل Overwatch 2 همچنان ادامه دارد. بلیزارد می گوید که به دنبال یک اشکال در FPS چند نفره است که باعث خاموش شدن رایانه های شخصی می شود. مشخص نیست که چه چیزی باعث این مشکل شده است، اما پیشنهادات شامل گرم شدن بیش از حد پردازنده‌های بازی، نشت حافظه و درگیری با نرم‌افزار آنتی‌ویروس خاص است.

بخونید:  HP راه جدیدی برای افزودن کارتریج جوهر DRM به چاپگر شما پیدا کرده است
مردم در مورد اینکه چه چیزی باعث این مسائل شده است حدس و گمان می زند. کاربری به نام Azgorath ادعا می‌کند که نتیجه افزایش دمای CPU Overwatch 2 تا جایی است که سیستم برای محافظت از خود خاموش می‌شود. Ryzen 2700x آنها زمانی که در صف ورود به بازی بودند به بیش از 100 درجه سانتیگراد رسید. کاربر دیگری معتقد است که مشکل مربوط به نشت حافظه است و گزارش‌هایی از BSOD وجود دارد که خطاهای dpc_watchdog_violation را نشان می‌دهد.

در حال حاضر در حال بررسی مشکلی در مورد راه اندازی مجدد یا خاموش شدن رایانه ها در حین بازی هستیم #Overwatch2. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و به تحقیق کمک کنید! https://t.co/TLrEkkl3by

– Blizzard CSEU (@BlizzardCSEU_EN) 12 اکتبر 2022

بلیزارد گزارش‌های مربوط به این باگ را در توییتی تأیید کرد که می‌گوید: «در حال حاضر در حال بررسی مشکلی در مورد راه‌اندازی مجدد یا خاموش شدن رایانه‌ها در حین بازی #Overwatch2 هستیم.

نماینده انجمن فنی Jambrix از افراد آسیب دیده درخواست می کند تا با ارسال DXDIAG به بلیزارد در تحقیقات خود کمک کنند. آنها همچنین دستورالعمل هایی را در مورد نحوه انجام این کار ارسال کردند و توصیه کردند در صورت طولانی بودن DXDIAG از Pastebin استفاده کنید.