Amazon Prime Day قرار است در 11 جولای بازگردد

جمیل غنی، معاون آمازون پرایم گفت: «با معاملات فقط دعوت، ارزش بیشتری به تجربه پرایم می‌دهیم و دسترسی اعضای پرایم به معاملات انحصاری درب‌باز با قیمت‌های باورنکردنی بدون انتظار در صف را آسان‌تر کرده‌ایم».

همانطور که از نام آن پیداست، Prime Day برای مشترکین آمازون پرایم رزرو شده است. قیمت از 14.99 دلار در ماه برای اشتراک یا 139 دلار در سال شروع می شود. دانش آموزان می توانند Prime را با 7.49 دلار در ماه یا 69 دلار در سال دریافت کنند. تازه واردها می توانند Prime Free را به مدت 30 روز امتحان کنند.

رویداد افتتاحیه به دلیل آنچه که بسیاری آن را تخفیف با کیفیت پایین می‌دانستند به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، اما آمازون در سال‌های بعد دست به کار شد و جذابیت معاملات خود را افزایش داد.

آمازون همچنین دارای معاملات جذاب فقط دعوت است، مانند تلویزیون هوشمند آمازون Fire 43 اینچی Omni Series 4K UHD با قیمت 99.99 دلار. طرف‌های علاقه‌مند می‌توانند درخواست دعوت کنند و در صورت موافقت، می‌توانید آن را با قیمت معامله در روز پرایم بخرید.

اعتبار تصویر: جعبه اثر اریک مکلین، وان اثر ینس ماهنکهمنبع

به روش معمولی آمازون، برخی از معاملات اولیه پرنده در حال حاضر فعال هستند. می‌توانید به بخش معاملات امروز بروید تا آنچه را که در طیف وسیعی از دسته‌ها ارائه می‌شود، بررسی کنید. اگر علاقه زیادی نمی بینید، نگران نباشید زیرا آمازون معمولاً بزرگترین و بهترین تخفیف ها را برای پرایم دی اختصاص می دهد.

رویداد پس انداز اولین بار در سال 2015 به مناسبت بیستمین سالگرد آمازون برگزار شد و از آن زمان تا کنون بر اساس یک برنامه عمدتاً قابل پیش بینی بازگشته است. همه‌گیری کووید-19 در سال 2020 باعث شد آمازون فروش خود را چند ماه عقب بیندازد و سال گذشته آمازون میزبان دو رویداد جداگانه بود – یکی در تابستان و دیگری در اواسط اکتبر. مشخص نیست که آیا در اواخر امسال شاهد تعطیلات دوم فروش خواهیم بود یا خیر.

بخونید:  بلیزارد "واقعاً مطمئن است" Diablo IV می تواند با اجتناب از بار اضافی در روز پرتاب، غیرممکن را انجام دهد.

به طور خلاصه: قسط بعدی فروش سالانه روز پرایم آمازون در نزدیکی گوشه است. غول تجارت الکترونیک گفت Prime Day 2023 از 11 ژوئیه ساعت 3 صبح شرقی آغاز می شود و تا 12 جولای ادامه خواهد داشت.

خارج از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، Prime Day شاید بهترین فرصت شما برای کسب تخفیف های عمیق در انواع کالاهای مصرفی باشد. آمازون گفت که Prime Day 2023 دارای کمترین قیمت‌های سال در محصولات منتخب خواهد بود، با تخفیف‌های جدید هر نیم ساعت در طول مدت رویداد.