AMD The Last of Us Part 1 را به خریداران سری Radeon RX 7900 و RX 6000 می دهد.

سریال The Last of Us شبکه HBO موفق شده است و تحسین منتقدان و بینندگان را به خود جلب کرده است: 8.1 میلیون نفر در یکشنبه شب قسمت ماقبل آخر را کوک کردند که 74 درصد افزایش نسبت به اولین سریال داشت.

هیچ بیانیه ای از سوی AMD در مورد زمان عرضه باندل جدید آن منتشر نشده است. این تبلیغات اوایل امروز در Ebuyer نمایش داده می شد، اما اکنون به نظر می رسد حذف شده است، بنابراین انتظار دارید که به زودی یک افشای رسمی ارائه شود.

این تبلیغ علاوه بر کمک به پاکسازی موجودی مازاد Radeon RX 6000، به AMD کمک می کند تا کارت های Radeon RX 7900 بیشتری را در اختیار گیمرها قرار دهد. در حالی که سری Lovelace رقیب Nvidia شروع به ورود به نظرسنجی اصلی Steam کرده است، RDNA 3 هنوز در رایانه های شخصی شرکت کنندگان به اندازه کافی برای واجد شرایط شدن نیست.منبع

چیزی که باید منتظرش بود: AMD به زودی خریداران کارت گرافیک/رایانه‌های جدید را وسوسه می‌کند تا با پرش روی The Last of Us، قرمز تیمی را به سبز تیمی ترجیح دهند. تبلیغات آتی آن به خرید RDNA 2 و RDNA 3 با یک نسخه رایگان از The Last of Us Part 1 که چند هفته دیگر روی رایانه شخصی می رسد، پاداش می دهد.

AMD از محبوبیت این فرنچایز با راه اندازی یک بسته بازی جدید بهره می برد که The Last of Us Part 1 را با یکی از کارت های خود بسته بندی می کند. برخلاف قرارداد قبلی که به خریداران سری Radeon RX 6000، Dead Island 2 و The Callisto Protocol (که در 4 فوریه به پایان رسید) داد، پیشنهاد جدید نه تنها شامل تمام کارت‌های Radeon RX 6000، تا Radeon RX 6400 می‌شود، بلکه شامل پوشش‌هایی نیز می‌شود. Radeon RX 7900 XTX و RX 7900 XT مجهز به RDNA 3. برخی از سیستم‌های رایانه شخصی از پیش ساخته شده با پردازنده‌های گرافیکی نیز گنجانده شده‌اند.

بخونید:  حملات Reflection DDoS دوباره در حال افزایش هستند

The Last of Us Part 1، نسخه ارتقا یافته کلاسیک مخفی کاری/اکشن/ترسناک 2013، در سپتامبر گذشته بر روی پلی استیشن 5 قرار گرفت و اکثراً نقدهای مثبتی را دریافت کرد – امتیاز متاکریتیک 88 دارد. نسخه جدید دارای گیم پلی پیشرفته همراه با ارتقاء گرافیکی است. ، کاراکتر و هوش مصنوعی دشمن بهبود یافته، ویژگی های دسترسی بیشتر، گزینه های صوتی بهتر و موارد دیگر. در ابتدا قرار بود این بازی در 3 مارس برای رایانه های شخصی منتشر شود، اما توسعه دهنده Naughty Dog تصمیم گرفت عرضه آن را به 28 مارس بازگرداند.