Boston Dynamics از رقیب سازنده سگ ربات به دلیل ادعای نقض حق چاپ شکایت کرد

بوستون داینامیکس که به دنبال خسارات ناشی از نقض و منافع قبل و بعد از صدور حکم است، گفت: «متهم عمداً به صورت عمدی، بدخواهانه و فاحش با نادیده گرفتن حقوق ثبت اختراع Boston Dynamics به تخلفات خود ادامه داده است.

در ماه فوریه، وزارت امنیت داخلی ایالات متحده جزئیاتی از ابتکار خودروهای نظارتی زمینی خودکار (AGSV) به رهبری اداره علم و فناوری منتشر کرد. این شامل ماشین‌های Ghost Robotics بود که به عنوان نگهبان در مناطقی در سراسر مرز جنوبی آزمایش می‌شدند، که به دلیل مناظر خشن، دمای شدید و سایر تهدیدات می‌تواند برای انسان غیرقابل مهمان‌نوازی باشد – اگرچه این حیوانات فلزی خاص تفنگ حمل نمی‌کردند.

Boston Dynamics که در سال 1992 توسط استاد سابق MIT Marc Raibert تأسیس شد، در سال 2013 توسط Google خریداری شد. این شرکت در سال 2017 به سافت بانک فروخته شد قبل از اینکه گروه موتورینگ هیوندای در سال 2020 مبلغ 880 میلیون دلار برای شرکت پرداخت کند. برخلاف Ghost Robotics، این شرکت ماشین های خود را تبلیغ کرده است. برنامه های کاربردی تر برای مصرف کننده/کسب و کار، مانند کارگران انبار، و یکی از سازندگان ربات بود که اخیراً در مورد استفاده از محصولات خود به عنوان سلاح هشدار داده است.منبع به طور خلاصه: در چیزی که ممکن است به نبرد بین سگ‌های رباتیک منجر شود، Boston Dynamics از رقیب سازنده ربات‌های Ghost Robotics به اتهام نقض هفت اختراع مربوط به Spot quadruped شکایت کرده است.

Boston Dynamics می‌گوید که از Ghost Robotics درخواست کرده است که پتنت‌های مربوط به Spot را در جولای 2020 بررسی کند و دو نامه توقف و توقف را دنبال کرد که از آن خواسته شد بازاریابی ربات‌های رقیب را متوقف کند.

بخونید:  اینتل باید 949 میلیون دلار برای پتنت ترول VLSI برای یک پتنت منسوخ شده تراشه بپردازد

Boston Dynamics در شکایت خود که در دادگاه فدرال Delaware ارائه شده است، ادعا می کند که Ghost Robotics Vision 60 و Spirit 40 که ربات های سگ مانند هستند، حق ثبت اختراع شرکت متعلق به هیوندای را نقض می کنند.

Boston Dynamics تصاویر گرفته شده توسط Airman 1st Class Anabel Del Valle را در بایگانی گنجانده است که نشان می دهد آزمایش های انجام شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده با استفاده از چهارپایان Ghost Robotics در پایگاه هوایی Nellis در نوادا انجام شده است. این شرکت می‌گوید Vision 60 و Spirit 40 حق ثبت اختراعاتی را نقض می‌کنند که نحوه مذاکره ربات‌ها روی پله‌ها، راه رفتن و تعادل آن‌ها و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

Ghost Robotics یک سال پیش زمانی که با شرکت بین المللی SWORD شراکتی برای افزودن یک تفنگ بدون سرنشین با هدف ویژه (SPUR) به یکی از سگ های ربات، خبرساز شد.