Comcast در حال ارائه سرویس اینترنت 2 گیگابیت بر ثانیه در ایالت های منتخب است

در ماه آوریل، Comcast در یک شبکه زنده توانست به سرعت دانلود بیش از 8 گیگابیت در ثانیه با سرعت آپلود شمالی 5 گیگابیت در ثانیه برسد. این سرعت تقریباً دو برابر سریعتر از مودمی است که در ژانویه آزمایش کرد (در قسمت دانلود).

این روزها چه سرعت اینترنت دارید؟ من جوانتر نمی توانم باور کنم که این را می گویم، اما در چه نقطه ای یک اتصال مسکونی “به اندازه کافی سریع است؟”منبع

Comcast همچنین سرعت آپلود را برای مشتریان منتخب افزایش می دهد. همانطور که در نمودار زیر برای ساکنان کلرادو اسپرینگز نشان داده شده است، سرعت آپلود اکنون بین 2 تا 10 برابر سریعتر از قبل خواهد بود.

Comcast انتظار دارد خدمات متقارن چند گیگ مبتنی بر 10G خود را در نیمه دوم سال 2023 در کنار عرضه سرعت های سریعتر که اکنون اتفاق می افتد، راه اندازی کند.

این شرکت در اوایل سال جاری با راه اندازی WiFi 6E Gateway خود، آماده سازی برای ارتقاء را آغاز کرد. این دستگاه که تا به امروز به عنوان قدرتمندترین دستگاه این شرکت توصیف می شود، اتصال بی سیم را در باندهای 2.4 گیگاهرتز، 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز برای پشتیبانی از هجوم دستگاه های متصل در خانه های امروزی ارائه می دهد. Comcast همچنین در ماه مارس یک دروازه تجاری جدید دارای گواهی WiFi 6 راه اندازی کرد.

به طور خلاصه: Comcast آنچه را که بزرگترین و سریعترین استقرار چند گیگ سرویس اینترنت در ایالات متحده می نامد آغاز کرده است. تا پایان سال 2022، Comcast سرعت دانلود تا 2000 مگابیت در ثانیه را در 34 شهر و شهرستان در سراسر کشور از جمله ساحل پاناما، کلرادو اسپرینگز و آگوستا، جورجیا ارائه خواهد کرد.

بخونید:  متا کارمندان خود را به دلیل دریافت رشوه برای ربودن حساب ها و کمک به دیگران برای بازیابی حساب ها اخراج می کند
راه اندازی اولیه در حال حاضر در حال انجام است و تا سال 2025 ادامه خواهد داشت و در آن زمان بیش از 50 میلیون خانه و کسب و کار به خدمات سریع دسترسی خواهند داشت.

ISP گفت که کارش به ایجاد پایه گذار به DOCSIS 4.0 و 10G کمک خواهد کرد. نباید با 5G موبایل (که مخفف نسل پنجم است) اشتباه شود، 10G نام فناوری است که Comcast را قادر می سازد تا در نهایت سرعت متقارن چند گیگابیتی را از طریق اتصالات کابلی که قبلاً در ده ها میلیون خانه و کسب و کار نصب شده است، ارائه دهد. ، بدون نیاز به کندن حیاط و محله.