EA بازی Crossplay Madden 24، سیستم مورد نیاز و تاریخ انتشار را تایید کرد

Crossplay برای حالت‌های Head-to-Head، Ultimate Team، Superstar KO و Superstar Showdown انصراف داده و در دسترس است. پیشرفت سوپراستار و ریزتراکنش‌های چرخ دنده در هر سه پلتفرم ادامه دارد.

چیزی که باید منتظرش بود: چند ورودی اخیر Madden بر روی رایانه شخصی از نظر گرافیک و مکانیک های گیم پلی پس از نسخه های کنسول پلی استیشن 5 و کنسول ایکس باکس قرار داشتند که احتمالاً تغییر چشمگیر در سیستم مورد نیاز را به تاخیر می اندازد. برابری نسخه امسال با کنسول های فعلی، کاربران رایانه شخصی را با ویژگی های جدید مختلفی آشنا می کند.

توصیه شده:

  • CPU: Intel Core i7 8700 (6 هسته ای؛ 12 رشته ای) یا AMD Ryzen 7 2700X
  • رم: 12 گیگابایت
  • پردازنده گرافیکی: Nvidia GeForce GTX 1660 یا AMD Radeon RX 5600 XT

اگرچه Madden 24 در 18 آگوست برای همه عرضه می شود، مشترکین EA Play و کسانی که پیش خرید می کنند در 15 آگوست به آن دسترسی پیدا می کنند – روندی که در سایر عناوین اخیر از جمله Diablo 4 و F1 22 مشاهده کرده ایم. نسخه PC در Steam در دسترس خواهد بود. ، فروشگاه Epic Games و برنامه EA.منبع

سه نسخه آخر رایانه شخصی Madden منعکس کننده نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بودند و فاقد عملکرد منحصر به فرد برای کنسول های نسل فعلی بودند. این فرنچایز احتمالاً به همان دلیلی که فیفا دارد دچار تاخیر شده است – مخاطبان گسترده شبیه‌سازی ورزشی شامل کاربرانی است که بازی‌ها را روی ماشین‌های قدیمی‌تر بازی می‌کنند. با این حال، FIFA در رایانه شخصی به مشخصات نسل فعلی ارتقا یافت و در سال گذشته به صورت متقاطع دست یافت.

بخونید:  Apple analyst says iPhone 15 Pro overheating problems due to thermal design, not the A17 Pro SoC

با ارتقاء، کاربران رایانه شخصی پیشرفت های زیادی برای شبیه سازی دقیق تر این ورزش دریافت می کنند. سیستم FieldSENSE شامل هوش مصنوعی پویاتر و انیمیشن‌هایی برای مقابله، پرتاب و گرفتن است. اسکلت های بازیکن اصلاح شده حرکت پاسخگوتر و واقعی تر را امکان پذیر می کند. نسخه PC همچنین به ویژگی‌های فرنچایز و حالت حرفه‌ای دسترسی پیدا می‌کند که در آن بازیکنان آواتارهای سفارشی خود را از طریق فعالیت‌هایی مانند مینی‌گیم‌ها و مسابقات چندنفره 3v3 ارتقا می‌دهند.

Madden 24 در تاریخ 18 آگوست برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و کنسول های سری ایکس باکس عرضه می شود. امسال یک ارتقاء قابل توجه برای بازیکنان رایانه شخصی است که اکنون می توانند به صورت اختیاری با کاربران PS5 و Xbox Series بازی کنند.

در حالی که سیستم مورد نیاز Madden 24 به طور چشمگیری بالاتر از نسخه قبلی خود است، اما هنوز هم نسبتاً سبک هستند، زیرا GPU های موجود در بخش توصیه شده کارت های میان رده چند سال پیش هستند. فقط مطمئن شوید که 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارید و CPU شما حداقل هشت رشته دارد.

کمترین:

  • CPU: Intel Core i5 6700k * (4 هسته ای؛ 8 رشته ای) یا AMD Ryzen 5 1600
  • رم: 10 گیگابایت
  • پردازنده گرافیکی: Nvidia GeForce GTX1050Ti یا AMD Radeon RX570