EA Sports ویژگی‌های انحصاری رایانه شخصی F1 23 از جمله ردیابی پرتو، ردیابی چشم و موارد دیگر را با پیش‌بارگیری در حال حاضر توضیح می‌دهد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

به دنبال EA Sports F1 23 در 16 ژوئن برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، کنسول های سری ایکس باکس، استیم، فروشگاه Epic Games و برنامه EA باشید. پیش‌سفارش‌ها می‌توانند از 13 ژوئن شروع به پخش کنند.منبع

علاوه بر این، EA اخیرا لیست کامل موسیقی متن F1 23 را فاش کرده است که اکنون از طریق Spotify در دسترس است. این شامل موسیقی از سوئد هاوس مافیا، Skrillex، Tiësto، The Chemical Breathers، و دیگران است.

چیزی که باید منتظرش بود: ماه گذشته، EA تایید کرد که قسمت بعدی سری شبیه‌سازی رانندگی F1 خود در تاریخ 16 ژوئن به Steam، فروشگاه Epic Games، برنامه EA و کنسول‌ها عرضه خواهد شد. با انتشار کمتر از دو هفته دیگر، ناشر جزئیات نهایی را بر روی رایانه شخصی فاش کرد. مشخصات و ویژگی ها

اعلام این عنوان در ماه گذشته، ردیابی پرتو بدون ارائه جزئیات دقیق را تایید کرد. اکنون می‌دانیم که F1 23 شامل سایه‌های ردیابی پرتو، بازتاب‌ها، انسداد محیط، بازتاب‌های شفاف و روشنایی جهانی منتشر پویا است. با این حال، با فعال کردن ray tracing، بازیکنان به کمی اسب بخار بیشتر نیاز دارند. حداقل مورد نیاز GPU یک RTX 2060 یا Radeon RX 6700 XT است، اما EA یک RTX 3070 یا RX 6800 را برای تجربه نهایی توصیه می کند.

از روز سه‌شنبه، مشتریانی که EA Sports F1 23 را پیش‌سفارش می‌کنند، می‌توانند نسخه رایانه شخصی را از قبل بارگذاری کنند. این شرکت همچنین نگاهی به صفحه تنظیمات رایانه شخصی و سایر ویژگی های رایانه شخصی را به بازیکنان ارائه داد.

بخونید:  Gen Z falls victim to online scams more often than boomers, says Deloitte survey

منوی گرافیکی F1 23 شامل تنظیماتی برای کیفیت نور، پس پردازش، سایه ها، ذرات، ازدحام، آینه ها، جلوه های آب و هوا، پوشش زمین، درختان و بازتاب روی خودروها و کلاه ایمنی است. انجام بازی حداقل به کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1050 Ti یا AMD RX 470 نیاز دارد، اما EA برای کسانی که می‌خواهند بالاترین کیفیت گرافیکی و جلوه‌های بدون ردیابی اشعه را داشته باشند، یک GTX 1660 Ti یا RX 590 را توصیه می‌کند.

بازیکنان می توانند اسکرین شات ها و ویدیوهای با وضوح بالا را در حالت های صفحه تخت و 360 درجه صادر کنند که حالت دوم برای کاربران VR در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، امکان اشتراک گذاری و دانلود تنظیمات مسابقه سفارشی از طریق Steam Workshop از سال گذشته بازمی گردد. ردیابی چشم نیز همچنان پشتیبانی می شود.

این بازی در زمان راه اندازی دارای 26 کورس خواهد بود، از جمله پیست بین المللی شانگهای، پورتیمائو در پرتغال، پیست پل ریکارد در فرانسه، پیست استریپ لاس وگاس، پیست بین المللی لوسیل در قطر و غیره. ورودی امسال همچنین دنباله ای برای حالت داستانی تک نفره سینمایی F1 22، Breaking Point خواهد بود.