Fallout: New Vegas تا اول ژوئن در فروشگاه Epic Games رایگان است

برخلاف FO3 و FO4، که Bethesda در زمین‌های پایکوبی خود در شمال شرق آمریکا قرار داد، Obsidian نیو وگاس را در جنوب نوادا و منطقه مرکزی کالیفرنیا قرار داد که لاس‌وگاس ویران‌شده نقطه کانونی اصلی آن است. این محیط یک تغییر زیبایی شناختی خوب بود و برای کسانی که از غرب ایالات متحده با مناطق آشنا هستند جذاب بود.

در متن: از 10 گیمر مختلف بپرسید که در مورد سری Bethesda Fallout چه فکر می کنند (که FO و FO2 را حذف می کند)، و 10 پاسخ مختلف، مثبت و منفی دریافت خواهید کرد. با این حال، اکثر افراد موافق هستند که Fallout: New Vegas بهترین بازی در بین سه تیرانداز اول شخص بود – ما همچنان وانمود می کنیم که Fallout 76 وجود ندارد.

گفت و گو در نیو وگاس معنادارتر بود و تعامل با جناح ها نیز قابل توجه بود. برخلاف Fallout 3، تیک زدن یا کمک به باندهای مختلف پیامدهای ملموسی دارد. Bethesda سعی کرد این را در FO4 کپی کند، اما احساس کرد مجبور شد.

به عنوان مثال، در اوایل FO4، Bethesda عمدا بازیکنان را به رویارویی با جناح Minutemen هدایت می کند. وضعیت به قدری وخیم است که بازیکن احساس می کند مجبور است به آنها کمک کند – تمام هدف این است که مکانیک گیم پلی ساخت جناح بتسدا را معرفی کند.

Fallout: New Vegas به سختی قابل انتقاد است. از عناصر نقش‌آفرینی گرفته تا موسیقی متن کلاسیک وسترن، Obsidian موفق شد آن را در همه زمینه‌ها ثابت کند و هر آنچه Bethesda در Fallout 3 اشتباه کرده بود، درست کرد.

بخونید:  HP راه جدیدی برای افزودن کارتریج جوهر DRM به چاپگر شما پیدا کرده است

صرف نظر از احساسی که نسبت به این فرنچایز دارید، Fallout: New Vegas به صورت رایگان بی‌معنی است. حتی کسانی که در گذشته آن را روی PS3 یا XB360 بازی می کردند، ممکن است بخواهند از پیشنهاد Epic استفاده کنند. بازی به اندازه‌ای قدیمی است که یک سیب‌زمینی می‌تواند عنوان را با حداکثر تنظیمات بدون عرق کردن اجرا کند. به علاوه، پس از 13 سال، یک بازی مجدد شبیه یک بازی کاملا جدید خواهد بود.منبع

طرفداران اغلب از Fallout: New Vegas به عنوان بهترین در این فرنچایز یاد می کنند و بسیاری این موفقیت را به بازگشت Obsidian Entertainment به وظایف توسعه نسبت می دهند. اگر نیو وگاس را بازی نکرده اید، اکنون هیچ بهانه ای ندارید زیرا Epic آن را در کاتالوگ بازی های رایگان خود قرار داده است. نسخه نهایی معمولاً به قیمت 20 دلار به فروش می رسد، اما از هم اکنون تا 1 ژوئن در ساعت 10 صبح به وقت شرق آسیا می توانید آن را با تخفیف پنج انگشتی دریافت کنید.