FCC نقشه های دقیق پوشش پهنای باند را راه اندازی می کند

برداشت سردبیر: آزمایش سریع سرویس با استفاده از آدرس خانه من روشنگر بود. علاوه بر تعداد انگشت شماری از ISPهایی که قبلاً از ارائه خدمات ثابت مطلع بودم، متوجه شدم که چندین ارائه دهنده از جمله SpaceX و HughesNet به منطقه من با اینترنت مبتنی بر ماهواره خدمات می دهند.

Rosenworcel افزود که نقشه های پهن باند جدید نشان دهنده آغاز است، نه یک نقطه پایان. او افزود: “انتشار این نسخه اولیه از نقشه‌های جدید برای شروع یک فرآیند مداوم و تکراری است که در آن ما به طور مداوم داده‌های جدیدی را برای بهبود و اصلاح نقشه‌ها اضافه می‌کنیم.”

اعتبار تصویر: میکا باومایستر، آلینا گروبنیاکمنبع

نقشه پهنای باند جدید FCC که اکنون به عنوان پیش‌نویس پیش‌تولید در دسترس است، داده‌ها را مستقیماً از ارائه‌دهندگان پهنای باند و «صدها منبع داده خاص مکان» جمع‌آوری می‌کند تا تصویر دقیق‌تری ارائه دهد. اکنون، مصرف‌کنندگان می‌توانند آدرس خود را وصل کنند و ببینند که کدام ISP ادعا می‌کند خدمات ارائه می‌دهند و همچنین از چه فناوری استفاده می‌کنند و حتی حداکثر سرعت آپلود و دانلود ارائه شده را دارند. همچنین سیستمی برای مصرف‌کنندگان وجود دارد که می‌توانند نادرستی‌ها را به چالش بکشند و در صورت عدم مطابقت داده‌ها با آنچه که درست می‌دانند، بازخورد ارائه کنند.

کمیسیون ارتباطات فدرال نقشه پهنای باند تعاملی را راه اندازی کرده است که تصویری فوری از پوشش پهنای باند در سراسر ایالات متحده ارائه می دهد.

نقشه‌هایی که در دسترس بودن سرویس‌های مختلف را برجسته می‌کنند چیز جدیدی نیستند (نقشه‌های پوشش اولیه تلفن همراه را به خاطر دارید؟). FCC نقشه های پوشش پهنای باند را برای مدتی حفظ کرده است، اما تا این مرحله، آنها بر اساس داده های جمع آوری شده در سطح بلوک سرشماری بودند. این بدان معنی است که اگر یک خانه واحد در یک بلوک سرشماری با پهنای باند سرویس دهی می شد، کل بلوک به عنوان سرویس بر روی نقشه های آن نشان داده می شد، صرف نظر از اینکه خانه های دیگر واقعاً به خدمات دسترسی داشتند یا خیر.

بخونید:  اینتل شایعات مربوط به تاخیر 3 نانومتری را تکذیب می کند و می گوید عرضه های برنامه ریزی شده 2024 طبق برنامه انجام شده است.

جسیکا روزن وورسل، رئیس FCC معتقد است که شفافیت افزایش یافته نقشه جدید فشار بازار را بر ارائه دهندگان خدمات ایجاد می کند تا پوشش خود را بهبود بخشند و به سیاست گذاران در هدف قرار دادن جوامع بدون خدمات و محرومیت کمک کند تا شکاف دیجیتال را کاهش دهند.

نقشه پوشش بهبودیافته FCC هنگام فکر کردن به یک حرکت می تواند بسیار مفید باشد، به خصوص در دنیای پس از همه گیری که در آن بسیاری از مردم اکنون از خانه کار می کنند و باید در محل زندگی خود اتصال داشته باشند.

روش بلوک سرشماری منجر به نقشه‌های پوششی شد که بیش از حد خوش بینانه بودند و نشان دهنده در دسترس بودن پهنای باند واقعی نبودند.