HBO اولین تریلر کامل Last of Us را منتشر کرد که در آن Clickers و خشم فراوان وجود دارد.

هر اقتباس تلویزیونی از یک بازی ویدیویی نگرانی هایی را در مورد اینکه آیا عدالت مواد اولیه را انجام خواهد داد یا خیر، به همراه دارد – سریال وحشتناک Resident Evil تنها پس از یک فصل در پی برخی نقدهای بسیار منفی لغو شد. اما دلایل زیادی برای خوش بین بودن وجود دارد که Last of Us چیزی خاص خواهد بود.

The Last of Us در اوایل سال 2023 در HBO و HBO Max نمایش داده می شود. در عین حال، دارندگان PS5 می توانند بازسازی The Last of Us: Part I را امتحان کنند، اگرچه این که آیا کسانی که نسخه بازسازی شده را بازی کرده اند از صرف هزینه 70 دلاری برای این بازی خرسند هستند یا خیر قابل بحث است. نسخه زیباتر

منبع

علاوه بر بازیگران عالی، از جمله Nick Offerman از Parks and Recreation، سریال توسط کریگ مازین، مسئول مینی سریال Chernobyl، به عنوان یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی تمام دوران، و Neil Druckmann، نویسنده و کارگردان بازی، نوشته شده است.

دیروز علاوه بر تریلر، Naughty Dog محتوای دیگری از Last of Us را نیز منتشر کرد. این شامل مجموعه‌ای از GIF‌های ساخته شده توسط انیماتورهای بازی است که برخی از GIF‌های مورد علاقه خود را با شخصیت‌های LoU بازسازی کردند. همچنین تعدادی والپیپر برای دسکتاپ، تلفن و تبلت وجود دارد.

تریلر بدون دیالوگ فضای تلخ بازی ها را بازسازی می کند، جوئل و الی با بازی پدرو پاسکال و بلا رمزی، فارغ التحصیلان بازی تاج و تخت، از مناظر ویران شده ایالات متحده عبور می کنند و در عین حال از انسان های آلوده ای که توسط یک قارچ انگلی جهش یافته اند دوری می کنند. به عنوان عفونت مغز کوردیپس شناخته می شود.

بخونید:  دولت ایالات متحده YMTC و 30 شرکت چینی دیگر را در لیست سیاه قرار خواهد داد

چه اتفاقی افتاده؟ برای کسانی که نمی دانند، دیروز (26 سپتامبر) آخرین روز ما بود، مناسبتی که HBO با انتشار اولین تریلر کامل از اقتباس تلویزیونی این بازی مشخص شد. کسانی که اولین عنوان 2013 یا بازسازی/ریمستر آن را بازی کردند، ممکن است چندین صحنه را تشخیص دهند. ما همچنین اولین نگاه مناسب خود را به کلیک های نمایش می دهیم.

تریلر همچنین به ما نگاهی به نحوه نمایش کلیکرها می‌دهد. آن‌ها شبیه به بازسازی دقیق نسخه‌های بازی هستند، درست به صداهای متمایز که ترس را در گیمرهایی که آنها را می‌شنوند القا می‌کنند.