“Help Me Write” جدید گوگل پاسخ دادن به ایمیل ها را آسان تر از همیشه می کند

گوگل کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود، Google I/O را پیش از این در پردیس Mountain View خود برگزار کرد. ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، چندین موضوع و اطلاعیه را در طول مراسم اصلی این رویداد معرفی کرد، از به‌روزرسانی‌های Google Maps تا راه‌حل کنفرانس از راه دور سه بعدی آن، Project Starline. یکی از ویژگی‌های جدید معرفی شده به نام «Help Me Write» توجه تقریباً ۲ میلیارد کاربر جی‌میل را به خود جلب کرده است.

یکی از پست‌های وبلاگ اخیر به این قابلیت جدید ایمیل و چندین ابزار دیگر به کمک هوش مصنوعی اشاره می‌کند که همگی بخشی از هوش مصنوعی Duet جدید Google برای Google Workspace هستند. مشابه قابلیت‌های نوشتن ایمیل Help Me Write، مجموعه ابزار جدید Workspace ویژگی‌هایی با کمک هوش مصنوعی به کاربران برای تولید متن و محتوای بصری از طریق اعلان‌های توصیفی ارائه می‌دهد. برای مثال، Duet AI به کاربران Google Slide کمک می‌کند تا تصاویر جدید و اصلی را برای ارائه‌های خود تولید کنند.

کاربران Sheets همچنین می توانند از هوش مصنوعی گوگل برای ساده سازی وظایف داده محور خود استفاده کنند. ویژگی جدید «Help Me Organize» Duet AI می‌تواند با ایجاد خودکار برنامه‌های سفارشی برای ردیابی وظایف و پروژه‌ها با استفاده از همان عملکرد توصیف مبتنی بر فوری، از کاربران پشتیبانی کند.

کاربران علاقه مند به پیش نمایش این فناوری های جدید می توانند برای دسترسی به آنها از طریق صفحه ثبت نام Workspace Labs Google ثبت نام کنند. کاربران منتخب به آخرین ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد Google در Workspace دسترسی خواهند داشت و فرصتی برای ارائه بازخورد در مورد استفاده، مشکلات و بهبودهای احتمالی آن قبل از انتشار عمومی دریافت خواهند کرد.

بخونید:  سیلیکون اپل از Intel 8080 باستانی از طریق یک افزونه مخفی پشتیبانی می کند

منبع

برش گوشه ها: گوگل منابع بی شماری را به تجزیه و تحلیل و اصلاح نحوه ارتباط ما از طریق پیام های الکترونیکی اختصاص می دهد. تکامل هوش مصنوعی به این تلاش ها کمک کرد و به آن کمک کرد تا راه حل هایی مانند Smart Reply در سال 2017 و Smart Compose در سال 2018 ارائه دهد. در کنفرانس توسعه دهندگان امسال، گوگل جدیدترین ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی خود را معرفی کرد که توانایی تولید را فراهم می کند. پاسخ های ایمیل را با فشار دادن یک دکمه کامل کنید.

از زمان انتشار، ویژگی‌های قبلی «پاسخ هوشمند» و «نوشتن هوشمند» به کاربران کمک کرده است تا پاسخ‌های اولیه را ایجاد کنند و پیشنهادهای متنی پیش‌بینی‌کننده ارائه کنند. Help Me Write این قابلیت‌ها را گسترش می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد تا کل پیام‌ها را تنها با یک کلیک تولید و توضیح دهند.

توسعه دهندگان Google این فناوری را طراحی کرده اند تا زمان صرف شده برای ایجاد پیام های ساده و تکراری و پاسخ به سؤالات و نیازهای معمول را به حداقل برسانند. نمایش Pichai یک کاربر را نشان می‌دهد که به یک ایمیل پاسخ می‌دهد، روی نماد ویژگی جدید کلیک می‌کند و درخواستی را وارد می‌کند که هدف مورد نظر پاسخ را توصیف می‌کند. نتیجه یک ایمیل واضح و دقیق بود که شامل عناصری بود که مستقیماً با پیام اصلی مرتبط بودند. پس از ساخت، کاربران Help Me Write می توانند به صورت دستی ویرایش کنند، از هوش مصنوعی بخواهند پیام را توضیح دهد یا کوتاه کند.

بخونید:  Audacity 3.1.3 دانلود | TechSpot