HTC در حال آماده سازی یک رقیب سبک وزن متا کوئست برای CES است

به طور خلاصه: HTC در حال آماده شدن برای معرفی یک هدست واقعیت مجازی / واقعیت مجازی جدید است که با 1500 دلار Quest Pro متا و شاید در نهایت، شایعه طولانی مدت اپل، از هدست جدید استفاده کند. شن یه، رئیس جهانی محصول HTC به The Verge گفت که هدف آنها از این ابزار پوشیدنی، که به درستی در نمایشگاه Consumer Electronics Show ماه آینده رونمایی خواهد شد، ایجاد یک آل این وان کوچک و سبک است که در مورد ویژگی ها کوتاهی نکند.

به گفته مدیر اجرایی، عینک چند منظوره برای بازی، سرگرمی، ورزش، بهره وری و استفاده سازمانی ایده آل خواهد بود.

منبع

مانند Meta Quest Pro جدید، هدست HTC قادر است یک فید ویدیوی رنگی را از دوربین جلو به صفحه نمایش برای تجربه واقعیت ترکیبی منتقل کند. HTC علاوه بر این، یک حسگر عمق کار کرده است – قابلیتی که در هدست متا وجود ندارد – که می تواند قابلیت های ردیابی و نقشه برداری را افزایش دهد. Ye همچنین محدوده دینامیکی بالقوه بهتری را از پیشنهاد آتی HTC به نمایش گذاشت و خواندن متن روی صفحه دیجیتال را از طریق دستگاه ممکن کرد.

یک تیزر به اشتراک گذاشته شده با این نشریه، یک هدست عینکی با دوربین‌های جلو و جانبی را به تصویر می‌کشد که تفاوت چندانی با Magic Leap 2 با محوریت شرکتی ندارد. Ye گفت: این هدست خود دارای حدود دو ساعت باتری است. کنترلرهای زندگی و پشتیبانی با شش درجه آزادی و همچنین ردیابی دست.

کوچک برو یا برو خانه. pic.twitter.com/PUqqKn4V5E

– HTC VIVE (@htcvive) 6 اکتبر 2022