HTC در حال آماده سازی یک رقیب سبک وزن متا کوئست برای CES است

نمایشگاه CES 2023 از 5 ژانویه آغاز می شود و تا 8 ژانویه در لاس وگاس ادامه دارد.

منبع

به گفته مدیر اجرایی، عینک چند منظوره برای بازی، سرگرمی، ورزش، بهره وری و استفاده سازمانی ایده آل خواهد بود.

مانند Meta Quest Pro جدید، هدست HTC قادر است یک فید ویدیوی رنگی را از دوربین جلو به صفحه نمایش برای تجربه واقعیت ترکیبی منتقل کند. HTC علاوه بر این، یک حسگر عمق کار کرده است – قابلیتی که در هدست متا وجود ندارد – که می تواند قابلیت های ردیابی و نقشه برداری را افزایش دهد. Ye همچنین محدوده دینامیکی بالقوه بهتری را از پیشنهاد آتی HTC به نمایش گذاشت و خواندن متن روی صفحه دیجیتال را از طریق دستگاه ممکن کرد.

به طور خلاصه: HTC در حال آماده شدن برای معرفی یک هدست واقعیت مجازی / واقعیت مجازی جدید است که با 1500 دلار Quest Pro متا و شاید در نهایت، شایعه طولانی مدت اپل، از هدست جدید استفاده کند. شن یه، رئیس جهانی محصول HTC به The Verge گفت که هدف آنها از این ابزار پوشیدنی، که به درستی در نمایشگاه Consumer Electronics Show ماه آینده رونمایی خواهد شد، ایجاد یک آل این وان کوچک و سبک است که در مورد ویژگی ها کوتاهی نکند.

قیمت آن مشخص نشده است، اما بر اساس نظرات Ye، The Verge انتظار ندارد ارزان شود. میخانه اعلام کرد که تعجبی نخواهد داشت اگر قیمتی بین 500 تا 1300 دلار داشته باشد، یعنی قیمت راه اندازی HTC Vive Flow و Vive Focus 3.

بخونید:  SSD 990 Pro PCIe 4.0 سامسونگ تا 7450 مگابایت بر ثانیه دارد.