iPhone 15 “Ultra” می تواند جایگزین Pro Max در بالای پشته محصولات آیفون در سال 2023 شود

به طور خلاصه: اپل واچ اولترا جدید می‌تواند اولین در سری جدید محصولات فوق‌کلاس باشد و حتی ممکن است جایگزین پرو مکس در بالای پشته محصولات آیفون شود. مارک گورمن از بلومبرگ معتقد است که اپل در مسیر معرفی یک آیفون بازطراحی شده در سال 2023 است. اپل قبلاً هر دو سال یک بار آیفون را به صورت ساعتی تعمیر می کرد اما امروزه طراحی ها به مدت سه سال باقی مانده است.

اعتبار تصویر: جرمی بزانگر، Gentcreateمنبع

اپل برند Pro Max خود را در سری آیفون 11 در سال 2019 به عنوان پرچم‌دار عرضه کرد و از آن زمان تاکنون به عنوان مدل برتر آیفون باقی مانده است.

اپل با کنجکاوی آخرین تراشه خود، A16 Bionic، را برای انواع آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس رزرو کرده است، و این امر مرز بین کلاس های اصلی و پرچمدار را بیشتر روشن می کند. با سابقه ای که اکنون ایجاد شده است، می توان تصور کرد که اپل این کار را با خانواده آیفون 15 ادامه خواهد داد. سوال این است که آیا Ultra تنها مدلی خواهد بود که A17 Bionic را دریافت می کند یا به Pro نیز می رسد؟

با فرض اینکه سال آینده طبق برنامه پیش برود، بسیاری از اپل انتظار دارند جزیره دینامیک را به تمام مدل های آیفون 15 گسترش دهد. این ویژگی در آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس به عنوان یک بریدگی تعاملی معرفی شد که به طور خودکار برای نمایش اعلان‌ها، هشدارها و سایر فعالیت‌ها تغییر اندازه می‌دهد. انتظار می‌رود پشتیبانی از ویژگی جدید با استفاده از Live Activities API توسط توسعه‌دهندگان شخص ثالث افزایش یابد.

بخونید:  اینتل می تواند پردازنده های 56 هسته ای خود را به ایستگاه های کاری بیاورد

آیفون 12 در سال 2020 ما را با طراحی لبه تخت که در آیفون 13 و آیفون 14 امسال استفاده شده بود، دوباره معرفی کرد.

نام تجاری جدید Ultra در اوایل این ماه در Apple Watch Ultra، نسخه مقاوم ساعت هوشمند اپل برای علاقه مندان به فضای باز معرفی شد. بررسی های اولیه مطلوب بوده و ساعت نیز کاملا بادوام است. با این حال، قیمت آن از 799 دلار شروع می شود، که آن را خارج از محدوده برخی از خریداران بالقوه قرار می دهد.

اپل واچ استاندارد سری 8 با قیمت 399 دلار باقی می ماند و اپل واچ تازه شده SE حتی از 249 دلار ارزان تر است.

اگر اپل به این نقشه راه پایبند باشد، باید در سال آینده تغییرات اساسی انجام دهیم. گورمن معتقد است که خانواده آیفون 15 می تواند شامل تغییر به USB-C باشد. علاوه بر این، می تواند زمینه را برای اپل فراهم کند تا Pro Max را به عنوان Ultra تغییر دهد.