Microsoft Teams 1.6.00.4472 دانلود | TechSpot

در نهایت، تیم های مایکروسافت قابلیت های امنیتی و سازگاری پیشرفته ای را که مشتریان Office 365 ما انتظار دارند، ارائه می دهد. داده ها در حال انتقال و در حالت استراحت رمزگذاری می شوند. مانند تمام خدمات بازرگانی ما، ما یک مدل عملیاتی شفاف و بدون دسترسی ثابت به داده‌های مشتری داریم. تیم های مایکروسافت از استانداردهای انطباق کلیدی از جمله بندهای مدل اتحادیه اروپا، ISO 27001، SOC 2، HIPAA و موارد دیگر پشتیبانی خواهند کرد. و همانطور که مشتریان انتظار دارند، تیم های مایکروسافت از شبکه جهانی مراکز داده ما در مقیاس فوق العاده ارائه می شود که به طور خودکار در Office 365 ارائه می شود و به صورت مرکزی مدیریت می شود، درست مانند سایر سرویس های Office 365.

چه خبر

شروع کار با تیم های جدید

Microsoft Teams برای استفاده شخصی یا برای سازمان هایی با حداکثر 300 کاربر رایگان است. برخی از محدودیت‌های طرح رایگان شامل جلسات گروه ویدیویی تا 60 دقیقه، حداکثر 100 شرکت‌کننده در هر جلسه و 5 گیگابایت فضای ابری برای هر کاربر است.

آیا می توانم بدون داشتن حساب کاربری به جلسه تیم های مایکروسافت بپیوندم؟

ما با یک شرکت بنچمارک مستقل، GigaOm، همکاری کردیم که عملکرد تیم‌های جدید و کلاسیک را در سه لپ‌تاپ مختلف (پایین، عمومی، و با کارایی بالا) آزمایش کرد. GigaOm آزمایش‌هایی را انجام داد که تیم‌های جدید را با تیم‌های کلاسیک در زمینه‌هایی مانند رفتار نصب، پاسخگویی برنامه‌ها و تأثیر بر منابع سیستم مانند حافظه و فضای دیسک مقایسه کرد.

اینها برخی از یافته های آنها در مورد بهبود سرعت و عملکرد تیم های جدید است.

 • برنامه را تا 3 برابر سریعتر نصب کنید
 • برنامه را تا 2 برابر سریعتر راه اندازی کنید
 • تا 2 برابر سریعتر به جلسات بپیوندید
 • چت ها/کانال ها را تا 1.7 برابر سریع تر تغییر دهید
 • تا 50 درصد حافظه کمتری مصرف کنید
 • تا 70 درصد فضای دیسک کمتری مصرف کنید

تیم های جدید

یادداشت های انتشار قبلی

سوم، از آنجایی که همه تیم‌ها منحصربه‌فرد هستند، ما عمیقاً روی روش‌هایی سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که افراد بتوانند فضای کاری خود را سفارشی کنند، با توسعه‌پذیری غنی و API‌های باز موجود در دسترس عموم. به عنوان مثال، Tabs دسترسی سریع به اسناد و خدمات ابری که اغلب استفاده می شود را فراهم می کند. تیم های مایکروسافت نیز همان مدل اتصال دهنده را با Exchange به اشتراک می گذارد و اعلان ها و به روز رسانی ها را از سرویس های شخص ثالث مانند Twitter یا GitHub ارائه می دهد. علاوه بر این، ما از Microsoft Bot Framework پشتیبانی کامل می‌کنیم تا سرویس‌های شخص اول و شخص ثالث هوشمند را به محیط تیم شما بیاوریم.

تیم‌های جدید شما را قادر می‌سازد تا با وارد شدن فعالانه به چندین حساب به طور همزمان و دریافت اعلان‌های هم‌زمان بدون توجه به اینکه کدام یک در حال حاضر استفاده می‌شود، به طور مؤثرتری در سراسر مرزهای سازمانی همکاری کنید. می‌توانید بدون نیاز به انصراف از تماس یا جلسه، با کاربران در چندین حساب و سازمان تعامل داشته باشید و از عدم ایجاد اختلال در جریان کاری خود اطمینان حاصل کنید.

ما درک می‌کنیم که همکاری در سازمان‌ها و مدیریت چندین حساب کاری یا مدرسه برای شما چقدر چالش برانگیز است. در طول تماس ها یا جلسات در سراسر سازمان ها یا حساب ها نمی توانید اعلان های بلادرنگ دریافت کنید. جابجایی از یک سازمان به سازمان دیگر یا از یک حساب به حساب دیگر باعث وقفه در روند کار شما می شود زیرا مستلزم ورود و خروج دائمی است.

بخونید:  Alienware اکنون به شما امکان می دهد یک صفحه نمایش 480 هرتزی را روی لپ تاپ های گیمینگ 17 اینچی خود مشخص کنید.

چت برای تیم های امروز

1. برنامه Desktop Teams را در دستگاه ویندوز خود باز کنید.
2. گزینه Try the new Teams را در گوشه سمت چپ بالای برنامه Teams روشن کنید.
3. از پنجره بازشو گزینه Get it now را انتخاب کنید. تیم های جدید شروع به نصب خواهند کرد.
4. برنامه Teams شما برای باز کردن تجربه جدید Teams راه‌اندازی مجدد می‌شود. هر اقدام بعدی که انجام دهید به طور پیش‌فرض در تیم‌های جدید اتفاق می‌افتد، مانند پیوستن به جلسه Teams از Outlook.

بله، می‌توانید بدون حساب از هر دستگاهی به جلسه تیم‌های مایکروسافت بپیوندید. تنها شرط این است که جلسه باید برای مهمانان باز باشد.

دوم، تیم های مایکروسافت وسعت و عمق کامل آفیس 365 را گرد هم می آورد تا یک مرکز واقعی برای کار تیمی فراهم کند. Word، Excel، PowerPoint، SharePoint، OneNote، Planner، Power BI و Delve همگی در Microsoft Teams تعبیه شده‌اند تا افراد تمام اطلاعات و ابزارهای مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشند. با پشتیبانی مایکروسافت گراف، سرویس‌های هوشمند در سراسر فضای کاری ظاهر می‌شوند تا به ارتباط، کشف و اشتراک‌گذاری اطلاعات کمک کنند. تیم‌های مایکروسافت همچنین بر روی گروه‌های آفیس 365 ساخته شده است — سرویس عضویت بین برنامه‌ای ما که به افراد امکان می‌دهد به طور طبیعی از یک ابزار همکاری به ابزار دیگر منتقل شوند، حس خود را از زمینه حفظ کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند.

قابل تنظیم برای هر تیم

Microsoft Teams یک پلت فرم ارتباطی برای گروه‌های کاری است که با گروه‌هایی مانند Slack، Zoom و Cisco Webex رقابت می‌کند، با این حال ادغام بسیار بهتری با اکوسیستم Microsoft Office ارائه می‌دهد. Teams به شما امکان می دهد چت ها را با هم تیمی ها سازماندهی کنید، در کنفرانس های ویدیویی شرکت کنید و فایل ها را به اشتراک بگذارید.

ما سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی برای بازنگری پلتفرم Teams انجام دادیم تا به هدف خود دست یابیم تا تیم‌های جدید با استفاده از نیمی از منابع سیستم، دو برابر سریع‌تر باشند.

با برنامه جدید Teams که تا ۲ برابر سریع‌تر راه‌اندازی می‌شود و به شما امکان می‌دهد تا ۲ برابر سریع‌تر به جلسات بپیوندید، می‌توانید روی آنچه برایتان مهم است تمرکز کنید. تیم های جدید برای استفاده کارآمدتر از منابع سیستم، بهینه سازی شده اند و تا 50 درصد از حافظه کمتر استفاده می کنند. برای کاربرانی که در سازمان‌ها همکاری می‌کنند و چندین حساب کار یا مدرسه را مدیریت می‌کنند، پشتیبانی می‌افزاید. شما می توانید به طور همزمان به چندین سازمان و حساب وارد شوید و برای همه حساب های خود اعلان دریافت کنید، مهم نیست که کدام یک در حال حاضر در حال استفاده است. تیم های جدید همچنین مدیریت ساده فناوری اطلاعات و امنیت داده های پیشرفته را تضمین می کند.

ما به بازخورد شما گوش داده‌ایم که به تجسم مجدد تیم‌ها از ابتدا برای ارائه تجربه‌ای سریع‌تر، ساده‌تر و انعطاف‌پذیرتر منجر شده است. New Teams بر اساس سرعت، عملکرد و انعطاف‌پذیری ساخته شده است تا به شما کمک کند در زمان صرفه‌جویی کنید و کارآمدتر با هم کار کنید.

تیم های امنیتی اعتماد دارند

امروز، ما مشتاقیم پیش‌نمایش ویژگی‌های شخصی جدید بیشتری را در Teams اعلام کنیم که مدیریت و برنامه‌ریزی روزهای شما را آسان‌تر می‌کند. برای شروع، اکنون می توانید حساب شخصی خود را در دسکتاپ Teams یا برنامه وب اضافه کنید تا با دوستان و خانواده چت کنید یا با آنها تماس بگیرید. با چت گروهی و تماس ویدیویی که هم اکنون در دسکتاپ و موبایل در دسترس است، ارتباط و سازماندهی با عزیزان آسان تر از همیشه خواهد بود، به خصوص با تعطیلات در گوشه و کنار. همچنین ویژگی‌های جدیدی را در پیش‌نمایش در برنامه تلفن همراه Teams اضافه می‌کنیم، مانند امکان گپ زدن با دوستان یا خانواده‌هایی که Teams را در تلفن‌های خود ندارند، هشدارهای موقعیت مکانی که به شما اطلاع می‌دهند زمانی که فردی از مکان‌های تعیین‌شده خارج می‌شود یا می‌رسد، و بیشتر.

 • چت و تماس با دوستان و خانواده – مستقیماً از دسکتاپ
  • یک چت شخصی شروع کنید یا یک چت گروهی با حداکثر 250 نفر ایجاد کنید.
  • به طور یکپارچه چت های موجود خود را از تلفن خود با رایانه و مکالمات دستی در دستگاه انتخابی خود همگام کنید.
  • تمام روز را به صورت رایگان با دوستان و خانواده از طریق تماس های ویدیویی یا صوتی صحبت کنید.
  • دعوت‌های جلسه ویدیویی را با هر کسی به اشتراک بگذارید، حتی اگر تیمی نداشته باشد، و حداکثر 49 نفر از دوستان و عزیزان خود را در یک فریم در نمای گالری یا حالت Together ببینید.
  • عکس‌ها و ویدیوها را از رایانه خود در هر چت شخصی یا گروهی آپلود و به اشتراک بگذارید.
  • برای شروع استفاده از ویژگی‌های شخصی در Teams در رایانه، این مراحل را دنبال کنید:
   • اگر تازه وارد Teams هستید، برنامه Desktop Teams را دانلود کنید و با یک حساب شخصی مایکروسافت وارد شوید یا برای شروع یک حساب جدید ایجاد کنید.
   • اگر در حال حاضر از برنامه دسکتاپ Teams در محل کار استفاده می کنید، روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و «افزودن حساب شخصی» را انتخاب کنید. پس از ورود موفقیت آمیز، Teams یک پنجره جدید شامل چت ها و گروه های شخصی شما راه اندازی می کند، بنابراین جابجایی بین حساب های کاری و شخصی شما آسان است.
    • توجه داشته باشید: ما به آرامی گزینه اضافه کردن یک حساب شخصی به کاربران تجاری موجود را ارائه می کنیم. بنابراین، اگر این گزینه را برای افزودن حساب شخصی خود نمی بینید، ممکن است مجبور شوید منتظر بمانید تا برنامه شما به روز شود یا سرپرست فناوری اطلاعات شما آن را در سازمان شما فعال کند.
 • اگر می‌خواهید از ویژگی‌های شخصی در Teams در مرورگر وب خود استفاده کنید، به این پیوند بروید و وارد شوید یا برای شروع یک حساب کاربری جدید مایکروسافت ایجاد کنید.
 • در حالی که می‌توانید از برنامه‌های دسک‌تاپ و وب Teams برای گپ زدن یا تماس با دوستان و خانواده استفاده کنید، ما در تلاش هستیم تا همه ویژگی‌های شخصی دیگر موجود در برنامه تلفن همراه Teams را به‌زودی به دسک‌تاپ و وب بیاوریم.
 • با افراد در Teams گپ بزنید، حتی اگر از برنامه استفاده نمی کنند
  • هنگام شروع یک چت گروهی با دوستان یا خانواده خود، نباید نگران این باشید که در صورت نداشتن تیم، چت شما را از دست خواهند داد یا خیر. به همین دلیل است که ما در حال پیش‌نمایش ویژگی جدیدی در Teams خود در برنامه‌های iOS و Android هستیم که به شما امکان می‌دهد با مخاطبینی که Teams را روی تلفن‌هایشان نصب نکرده‌اند چت کنید. کافی است نام یا شماره تلفن یک مخاطب را تایپ کنید تا او را به یک چت گروهی اضافه کنید و اگر در Teams نباشد، می‌تواند پاسخ‌ها را از طریق پیامک برای گروه دریافت و ارسال کند و مکالمه را جریان داشته باشد. شرکت‌کنندگان پیامک همچنین پیوندی برای دانلود برنامه Teams در تلفن خود دریافت می‌کنند که شروع به کار در Teams و استفاده کامل از پیام‌رسانی رسانه‌ای غنی و چت از طریق GIF، تصاویر یا ویدیوها را آسان می‌کند.
 • هنگام خروج یا رسیدن عزیزان به یک مکان مطلع شوید
  • همانطور که همه ما شروع به خروج مسئولانه از خانه‌های خود می‌کنیم، ویژگی‌های مکان جدیدی را در پیش‌نمایش منتشر می‌کنیم که دریافت به‌روزرسانی‌های مربوط به مکان فیزیکی شما را برای عزیزانتان آسان‌تر می‌کند. از امروز می‌توانید به عزیزانتان اجازه دهید هر زمان که مکان تعیین‌شده را ترک می‌کنید یا به آن می‌رسید، هشدارهای خودکار دریافت کنند. بنابراین، اگر به صورت روزانه از خانه خود بیرون می روید، می توانید انتخاب کنید که به خانواده خود اجازه دهید هشدار خروج یا ورود خودکار را دریافت کنند تا بدانند چه زمانی به خانه برمی گردید.
 • علاوه بر اینها، ما ویژگی های جدید موبایل زیر را نیز معرفی می کنیم:
  • رویدادهای گروهی را از چت های خود به تقویم دستگاه خود اضافه کنید.
  • به‌روزرسانی‌های کار و مکان را در فید فعالیت خود دریافت کنید.
  • یک عکس به گاوصندوق شخصی خود اضافه کنید.
بخونید:  ارزش متا نسبت به سال گذشته 520 میلیارد دلار کاهش یافته است که موقعیت آن را به عنوان یکی از بیست شرکت برتر تهدید می کندمنبع

برای بهینه‌سازی پیمایش، تعاملات کاربر را که اغلب رخ می‌دهند، از جمله جابه‌جایی بین چت‌ها، کانال‌ها و فعالیت‌های مختلف، اولویت‌بندی کردیم. به طور متوسط، یک کاربر معمولی ده هزار بار در ماه سوئیچ می کند و بر اهمیت تجربه سریعتر و پاسخگوتر تاکید می کند. با تیم‌های جدید، جابه‌جایی بین چت‌ها، کانال‌ها و فعالیت‌ها فوری خواهد بود، بدون اینکه منتظر بارگیری محتوا باشید. تجربه پیمایش سریع برای دسترسی سریع و کارآمد به اطلاعات مرتبط بسیار مهم است. با تیم‌های جدید، روشنایی و زمان انتظار را کاهش داده‌ایم. این تغییر پاسخ سریعتر برنامه را به اقدامات شما فعال می کند. برنامه جدید Teams برای استفاده از منابع بهینه شده است تا حافظه و فضای دیسک را برای سایر برنامه ها آزاد کند و با طیف وسیع تری از رایانه ها سازگاری داشته باشد.

همکاری موثرتر در سراسر مرزهای سازمانی

در اینجا نحوه پیش‌نمایش تجربه جدید Teams امروز آمده است:

آیا تیم های مایکروسافت رایگان است؟

اول و مهمتر از همه، تیم های مایکروسافت یک تجربه مکالمه مدرن را برای تیم های امروزی فراهم می کند. تیم های مایکروسافت نه تنها از چت های دائمی، بلکه از چت های رشته ای نیز پشتیبانی می کند تا همه را درگیر کند. مکالمات تیمی به طور پیش‌فرض برای کل تیم قابل مشاهده است، اما البته امکان بحث‌های خصوصی نیز وجود دارد. اسکایپ عمیقاً یکپارچه است، بنابراین تیم ها می توانند در کنفرانس های صوتی و تصویری شرکت کنند. و هرکسی می‌تواند با ایموجی‌ها، استیکرها، GIF‌ها و میم‌های سفارشی به فضای کاری دیجیتال خود شخصیت بیافزاید تا آن را مال خود کند.

بخونید:  هکرهای روسی تهدید می‌کنند که در صورت برآورده نشدن مطالبات، محتوای استالکر 2 را منتشر خواهند کرد

مایکروسافت تیمز چیست؟

اگر در برنامه پیش‌نمایش عمومی هستید، بلافاصله به گزینه Try the new Teams دسترسی خواهید داشت. اگر در برنامه انتشار هدفمند هستید، از اواسط آوریل 2023 به پیش‌نمایش تیم‌های جدید دسترسی خواهید داشت. اگر در مرحله تولید هستید، سرپرستان شما این گزینه را خواهند داشت که با استفاده از خط‌مشی مدیریت به‌روزرسانی تیم‌ها شرکت کنند. انتخاب کنید که کدام کاربران در سازمان شما می توانند کلید را ببینند و به تیم های جدید دسترسی داشته باشند.

سریعتر و کارآمدتر منابع

مرکزی برای کار تیمی