Minecraft 300 میلیون فروش را جشن می گیرد و DLC جدید جنگ ستارگان را معرفی می کند

به اختصار: Minecraft نه تنها پرفروش‌ترین بازی ویدئویی تمام دوران است، بلکه پرفروش‌ترین بازی است. فاش شده است که عنوان sandbox اکنون بیش از 300 میلیون نسخه فروخته است که تقریباً دو برابر نزدیکترین رقیب خود است.

در حالی که بازی Minecraft پانزدهمین سالگرد خود را در ماه می سال آینده جشن می گیرد، استودیوی Mojang، توسعه دهنده اعلام کرده است که این بازی از مرز 300 میلیون فروش عبور کرده است. برای مقایسه، بازی فوق العاده محبوب GTA V، دومین بازی پرفروش تمام دوران، 185 میلیون واحد فروخت.

اکثر بازی‌ها سال‌ها پس از انتشار، فروش خود را کاهش می‌دهند، اما Minecraft در سه سال اخیر 100 میلیون دیگر به مجموع آن اضافه کرده است. آخرین باری که Mojang اعداد رسمی را تایید کرد در آوریل 2021 بود که اعلام کرد بیش از 238 میلیون نسخه فروخته شده است.

این اعلامیه در طی یک رویداد Minecraft Live منتشر شد که اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به بازی را فاش کرد. این شامل رأی‌گیری در مورد موجود جدیدی برای معرفی – خرچنگ، آرمادیلو یا پنگوئن – و تأیید ویژگی‌های جدید، مانند اتاق آزمایشی با تله‌ها و اوباش بود. همچنین شنیده‌ایم که یک DLC جدید Star Wars: Path of the Jedi، کامل با مبارزات شمشیر نوری و قدرت‌های نیرو، در تاریخ 7 نوامبر وارد بازار بازی خواهد شد. همچنین یک DLC Planet Earth در سال آینده وجود خواهد داشت که به مستند بی‌بی‌سی پیوند خواهد خورد. سلسله.

کایلین والترز، رئیس توسعه فرنچایز گفت: “در حالی که پانزدهمین سالگرد خود را جشن می گیریم، ما در Minecraft می خواهیم قدردانی خود را از جامعه پرشور Minecraft خود ابراز کنیم. این خلاقیت و فداکاری جامعه ما است که به شکل دادن این جهان به چیزی خارق العاده کمک کرده است.” در موجنگ استودیوها “همانطور که این سال مهم را آغاز می کنیم، مشتاقانه منتظر هستیم که مشارکت ها، داستان ها و ماجراجویی های شما را گرامی بداریم و جشن بگیریم. از شما برای 15 سال باورنکردنی ساخت، ساخت و کاوش با هم متشکریم. منتظر به روز رسانی ها و شگفتی های بیشتر در سال 2024 باشید. !»

بخونید:  آمازون از بازپرداخت وجه به مشتری که کارت گرافیک جعلی پر از بتونه دریافت کرده بود خودداری کرد

مارکوس پرسون، توسعه‌دهنده اصلی Minecraft، با نام مستعار ناچ، این بازی را در سال 2009 در دسترس عموم قرار داد، از این رو پانزدهمین سالگرد آن در سال آینده، اما Mojang آن را تنها از نسخه بتا خارج کرد و تا 18 نوامبر 2011 نسخه کامل را منتشر کرد. در 1 دسامبر 2011. ، Jens “Jeb” Bergensten کنترل خلاقانه کامل Minecraft را به دست گرفت و جایگزین Notch به عنوان طراح اصلی شد. تنها در سپتامبر 2014 بود که مایکروسافت خرید Mojang را به مبلغ 2.5 میلیارد دلار اعلام کرد که اکنون به نظر می رسد معامله بسیار خوبی باشد.

با این همه محتوا و ارتقاء جدید، انتظار داشته باشید که فروش Minecraft همچنان در سال های آینده افزایش یابد. باید فکر کرد که آیا او هرگز به رتبه اول سقوط خواهد کرد.

منبع