MKBHD 43000 دلار برای یک آیفون نسل اول مهر و موم شده پرداخت کرد تا در یوتیوب جعبه گشایی شود

به طور خلاصه: آیفون‌های نسل اولی که کارخانه مهر و موم شده‌اند، اخیراً در حراجی‌ها، مبالغ نامعقولی را دریافت کرده‌اند. در ماه فوریه، یکی از این نمونه ها به قیمت رکورد 63356 دلار فروخته شد – بیش از 100 برابر مبلغی که گوشی در ابتدا برای آن خریده بود. می‌توانید مطمئن باشید که بسیاری از این نسل اول آیفون‌های باقی‌مانده برای سال‌های آینده در مجموعه‌های خصوصی نگهداری می‌شوند… اما نه همه آنها.

جعبه گشایی آیفون در آن زمان تجربه منحصر به فردی بود. بسته بندی عالی به نظر می رسید، اما این گوشی و اینکه چقدر جلوتر از رقبا بود، چیزها را منحصر به فرد می کرد. من توانستم چند عکس قدیمی را از جعبه گشایی اصلی خود بیابم، و همه چیز مانند ویدیوی MKBHD به نظر می رسد.

مارکز براونلی، یوتیوب‌بر فناوری اخیراً نزدیک به 43000 دلار (32000 دلار به علاوه مالیات، حمل و نقل و هزینه‌ها) برای یک آیفون 8 گیگابایتی مهر و موم شده پرداخت کرده است. او به جای حفظ دارایی ارزشمند، بلافاصله آن را از جعبه خارج کرد، درست مانند کسی که تقریباً 16 سال پیش ممکن بود انجام دهد.

آیفون نسل اول اپل در ظرفیت های 4 و 8 گیگابایتی به ترتیب با قیمت 499 و 599 دلار عرضه شد. هر دو نیاز به یک قرارداد دو ساله از طریق AT&T، اپراتور انحصاری گوشی داشتند. بسیاری از آنها به دلیل قیمت بالا به تعویق افتادند، اما در واقعیت، سایر گوشی های پریمیوم مانند Palm Treo به همان اندازه گران بودند.

برعکس، او به دلیل قدیمی بودن نرم افزار نتوانست از صفحه بوت iTunes عبور کند. علاوه بر این، به نظر می رسد که آجر شارژ اصلی معیوب بوده است زیرا تا زمانی که آداپتور را خاموش نکرده باشد، گوشی شارژ نمی شود.

بخونید:  مردی که بیش از 23 میلیون دلار از حق امتیاز موسیقی یوتیوب سرقت کرده بود به 70 ماه زندان محکوم شد.منبع

خوشبختانه برای MKBHD، خرید او به نظر می رسد سهام جدید و قدیمی است (یک تلفن دست دوم بسته بندی شده و ساخته شده به نظر جدید). همه لوازم جانبی که انتظار دارید پیدا کنید، از جمله کابل شارژ/داده، مجموعه ای از EarPods، یک ایستگاه اتصال و تمام اسناد تلفن در آنجا بودند. بسته بندی بیرونی جعبه نیز به نظر سن مناسبی دارد. جعبه خرده‌فروشی حتی در داخل یک جعبه حمل و نقل بزرگ قرار گرفت تا از تحویل ایمن اطمینان حاصل شود، اما من حدس می‌زنم هنگام پرداخت این همه برای گوشی هوشمند باید چنین سطح مراقبتی را انتظار داشته باشید.