Netflix برای مسدود کردن دستگاه‌هایی که به صورت ماهانه وارد سیستم نمی‌شوند، هدیه‌های ممتاز بیشتری اضافه می‌شود

از ژوئیه گذشته، نتفلیکس برای مشتریانی در برخی از کشورهای آمریکای لاتین که می خواهند حساب های خود را با کاربران خارج از خانه خود به اشتراک بگذارند، هزینه اضافی دریافت کرده است. با این حال، هزینه اضافی کمتر از اشتراک ردیف اول جداگانه نتفلیکس است. اکتبر گذشته، این شرکت شروع به اجازه دادن به بینندگان کرد تا پروفایل های خود را به حساب های جدید منتقل کنند تا کاربران بیشتری را تشویق کند که به جای اشتراک گذاری، اشتراک خود را پرداخت کنند.

WTF؟! نتفلیکس به مشترکین در مورد سرکوب قریب الوقوع اشتراک گذاری رمز عبور هشدار داده است. به طور همزمان، نتفلیکس در تلاش است تا کاربران بیشتری را به سطح برتر خود سوق دهد. راه حل تازه فاش شده آن به طرز شگفت آوری خشن به نظر می رسد و می تواند خدمات را برای بسیاری از کاربران پیچیده کند.

از این پس، دستگاه‌هایی که به نتفلیکس وارد شده‌اند باید هر ۳۱ روز یک‌بار از آدرس IP دارنده حساب وارد شوند. علاوه بر این، این سرویس فوراً دستگاه‌های جدیدی را که سعی می‌کنند از آدرس IP دیگری وارد شوند، مسدود می‌کند.

همچنین تعداد دستگاه هایی را که مشترکین ممتاز می توانند به صورت آفلاین استفاده کنند از چهار به شش دستگاه افزایش داده است.منبع

مشترکین نتفلیکس در سه کشور آمریکای لاتین اکنون می توانند جزئیات محدودیت های جدید این شرکت را برای جلوگیری از اشتراک گذاری رمز عبور مطالعه کنند. شرایط جدید در صفحه مرکز راهنمایی نتفلیکس در اشتراک‌گذاری حساب‌ها تنها زمانی ظاهر می‌شوند که انتخابگر کشور روی شیلی، کاستاریکا یا پرو تنظیم شده باشد. این شرکت در مورد برنامه هایی برای گسترش سیاست جدید در سطح جهانی توضیح بیشتری نداده است.

بخونید:  ماموریت AIM ناسا پس از نزدیک به 16 سال به پایان می رسد

در کنار قوانین جدید، نتفلیکس اعلام کرد که تعداد عناوینی را که از صدای فضایی پشتیبانی می‌کنند، افزایش داده است، اما فقط برای مشتریانی که بالاترین سطح اشتراک را دارند. این سرویس ابتدا در سال 2021 صدای فضایی را در دستگاه های اپل با استفاده از Apple Spatial Audio معرفی کرد، سپس این ویژگی را در سال بعد با استفاده از فناوری AMBEO Sennheiser به همه دستگاه ها تعمیم داد.

این سرویس استریم روش هایی را برای ثبت دستگاه در حین سفر و جلوگیری از مسدود شدن ارائه می دهد. کاربران می توانند قبل از خروج از تلفن، تبلت یا لپ تاپ خود وارد سیستم شوند تا آن را به عنوان مورد اعتماد گزارش کنند. برای کسانی که می خواهند از یک دستگاه ثابت مانند تلویزیون اتاق هتل تماشا کنند، مشترکین می توانند کد هفت روزه ای را درخواست کنند که می توانند از طریق ایمیل یا پیامک دریافت کنند. کاربرانی که بیش از 31 روز دور هستند دیگر نمی توانند از Netflix استفاده کنند.

اگر دستگاهی در خانواده صاحب حساب مسدود شده است – شاید مشترکی که هر ماه در همه دستگاه های خود پخش جریانی نمی کند – که دوباره از شبکه خانگی وارد می شود باید آن را رفع انسداد کند. اگر دوباره دسترسی پیدا نکرد، کاربران می‌توانند به تنظیمات رفته و به مسیر Manage Primary Location->Troubleshoot this TV بروید. از آنجا، آنها می توانند یک کد QR را با گوشی هوشمند اسکن کنند تا دستگاه را رفع انسداد کنند.

این هفته، نتفلیکس به مشترکین ممتاز دسترسی به پروتکل خود – Netflix Spatial Audio – در بیش از 700 عنوان مانند Stranger Things، Wednesday و Glass Onion را می دهد. این فناوری همچنین در برنامه‌های آینده مانند Luther: The Fallen Sun و Tour de France نیز وجود خواهد داشت.

بخونید:  Multiple cities sue Hyundai and Kia over ignition vulnerability that started viral trend