Nightdive Studios بازسازی‌های FPS رترو بیشتری را به نمایش می‌گذارد

این هفته، رئیس استودیو Nightdive به یک توییت محبوب پاسخ داد که نشان می‌دهد این شرکت در حال حاضر چه ریمسترهایی می‌تواند داشته باشد. رویدادهای اخیر صنعت بازی برخی از پیشنهادات توییت اصلی را بیشتر از دیگران محتمل تر می کند.

آخرین انتشار مجدد Nightdive، Blade Runner ماه گذشته بود. در حال حاضر، این شرکت در حال آماده سازی بازسازی سیستم شوک اصلی است.

منبع

یکی دیگر از بازی های دوست داشتنی که در اینجا به آن اشاره شده است، Star Wars: Dark Forces است. لگد زدن بیان علاقه مندی به بازی در سال 2019، اگرچه مشخص نیست که آیا دیزنی به Nightdive اجازه می دهد آن را بازسازی کند یا خیر. اگر هرگز این اتفاق نیفتد، کاربران رایانه شخصی ممکن است همچنان راهی برای بازی عنوان با پیشرفت‌های مدرن دریافت کنند، زیرا پورت منبع در حال نزدیک شدن به انتشار نسخه 1.0 است.

چیزی که باید منتظرش بود: استودیو Nightdive به دلیل بازسازی فیلم های تیراندازی اول شخص کلاسیک شهرت پیدا کرده است و قصد ندارد به این زودی متوقف شود. اکنون ما ایده کمی بهتر از این داریم که این شرکت ممکن است به لطف یک توییت ویروسی، کدام بازی‌ها را بعداً به‌روزرسانی کند.

از بقیه، دو کاندید محتمل برای درمان Nightdive هرتیک و هگزن هستند. خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت شامل مالکیت آن بازی‌ها می‌شود و طرفداران امیدوارند که این شرکت دوباره آنها را منتشر کند. فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، هنگام صحبت در مورد خرید در ژانویه، به Hexen اشاره کرد. مایکروسافت اوایل این ماه شروع به ارائه هر دو عنوان رایگان روی رایانه شخصی از طریق Xbox Insider کرد.

بخونید:  واترمارک های دسکتاپ ویندوز 11 در سیستم های پشتیبانی نشده ظاهر می شوند

GoldenEye همچنین در توییت اصلی ظاهر می‌شود، و افشای اطلاعات از ژانویه حاکی از انتشار مجدد قریب‌الوقوع آن بود. مایکروسافت سال‌ها در تلاش برای بازسازی نسخه کلاسیک نینتندو 64 بوده است، اما شایعات حاکی از آن است که مشکلات مجوز دائماً پروژه را تحت تأثیر قرار داده است. گزارش های اخیر نشان می دهد که جنگ در اوکراین آخرین تلاش ها را به خطر انداخته است.

از شبکه، Nightdive نسخه‌های اصلی Quake، Powerslave، Blood و Doom 64 را به پلتفرم‌های مدرن با پیشرفت‌های متعدد منتقل کرده است. همچنین از توییت اصلی، Duke Nukem 3D و Shadow Warrior دارای ریمستر هستند (البته دومی روی کنسول‌ها موجود نیست)، در حالی که Rise of the Triad یک بازسازی دریافت کرد. نسخه‌های متن‌باز پیشرفته‌شده بازی‌های ماراتون به‌طور رایگان در دسترس هستند و Chasm: The Rift در ماه اکتبر به استیم عرضه می‌شود.

با این حال، پورت‌های Xbox Insider آزمایش‌های عمومی نسبتاً ابتدایی هستند. Nightdive می‌تواند با Heretic و Hexen کاری شبیه به بهبود Quake پس از خرید Bethesda مایکروسافت انجام دهد. یکی دیگر از احتمالات شبکه این است که استودیو می تواند Quake را با Quake II و Quake III Arena دنبال کند. حتی Wolfenstein 3D هم دور از ذهن نیست.

پس از اینکه شخصی شبکه‌ای از FPS‌های قدیمی را توییت کرد و از پاسخ‌دهندگان می‌خواست از هر ردیف یکی را انتخاب کنند، استفن کیک، مدیرعامل نایت‌دایو، از آن‌ها نقل قول کرد و به چهار مورد اشاره کرد که استودیو قبلاً بازسازی کرده بود و سپس گفت که تعداد بیشتری از آنها در راه است. فهرست بازی‌هایی که Nightdive می‌تواند بازبینی کند طولانی است، اما توییت Kick راه را برای گمانه‌زنی‌های وسوسه‌انگیز باز می‌کند.

Alien Trilogy، Unreal، Unreal Tournament و Redneck Rampage دیگر احتمالات هستند. هیچکدام از زمان راه اندازی اولیه خود، مجدداً منتشر نشده اند. از بین آنها، Unreal مطمئناً محبوب ترین خواهد بود.