OnlyFans می‌خواهد تصویر «سایت محتوای بزرگسالان» را حذف کند، می‌گوید که از لایحه ایمنی آنلاین بریتانیا پشتیبانی می‌کند

سخنگوی «OnlyFans» گفت: «ما حامیان صریح لایحه ایمنی آنلاین هستیم و هر پیشنهادی که داریم یا می‌خواهیم از الزامات آن طفره بریم، توسط تحلیل‌های واقعی، شواهد یا اظهارات OnlyFans پشتیبانی نمی‌شود.»

“آمازون کتابهایی در مورد رابطه جنسی و باغبانی می فروشد. هیچ کس آمازون را کتابفروشی بزرگسالان نمی داند، درست است؟” کیلی بلر، مدیر استراتژی شرکت بریتانیایی به بلومبرگ گفت. سازندگان محتوای ما برای هر چیزی، از باغبانی گرفته تا باغ بانوان، محتوا ارائه می‌دهند، و بنا به دلایلی، OnlyFans یک سایت برای محتوای بزرگسالان است.»

این یک زمینه کاملاً جدید برای OnlyFans نیست. سال گذشته زمانی که شرکت اعلام کرد به دلیل درخواست‌های شرکای مالی و پرداخت، مطالب جنسی صریح را در این پلتفرم ممنوع خواهد کرد، شوکه شد. این ممنوعیت چند روز بعد به دلیل خشم سازنده و کاربر به حالت تعلیق درآمد.

این فشار مجدد به سمت تصویر جریان اصلی و افزایش شفافیت در حالی صورت می‌گیرد که لایحه ایمنی آنلاین بریتانیا قرار است پیشرفت خود را از طریق پارلمان از سر بگیرد. این لایحه شرکت‌های فناوری را ملزم می‌کند تا از کاربران خود در برابر محتوای غیرقانونی مانند تصاویر کودک آزاری و محتوای «قانونی اما مضر» محافظت کنند. بخش‌هایی از آن فقط می‌تواند برای سرویس‌هایی اعمال شود که تعداد قابل توجهی از کاربران زیر 18 سال دارند، که قانون‌گذاران بریتانیا نگران هستند که OnlyFans را معاف کند.منبع

در متن: به دنبال OnlyFans در ویکی‌پدیا بگردید، متوجه خواهید شد که به عنوان یک سرویس اشتراک محتوای اینترنتی تعریف شده است – توضیحی که می‌تواند برای سایت‌هایی مانند Patreon اعمال شود – اما افراد کمی از OF برای گوش دادن به پادکست‌ها بازدید می‌کنند. با این حال، علیرغم اینکه کاربران در سال 2021 3.9 میلیارد دلار بر روی این پلتفرم هزینه کردند، این سایت می‌خواهد از تصویر خود به عنوان یک سایت پورنو پولی دور شود، همانطور که کشور اصلی آن بریتانیا به دنبال نهایی کردن لایحه ایمنی آنلاین است.

بلومبرگ خاطرنشان می کند که OnlyFans بیش از یک میلیون پست را به دلیل نقض خط مشی استفاده قابل قبول خود از جولای 2021 حذف کرده است، 1000 کارگر دارد که به ایمنی اختصاص داده شده اند و صدها حساب در هر ماه حذف می کند.