Panic قیمت دستی Playdate را دوباره افزایش می دهد، اکنون 199 دلار

چه اتفاقی افتاده؟ Panic یک بار دیگر هزینه کنسول بازی دستی عجیب و غریب Playdate خود را افزایش می دهد. از 7 آوریل، Playdate جدید 199 دلار را به خریداران بازمی گرداند – افزایشی 20 دلاری نسبت به قیمت فعلی 179 دلار. خوشبختانه، Panic از هم‌اکنون تا 7 آوریل قیمت پایین‌تری را اعمال می‌کند، بنابراین شما هنوز یک ماه کامل فرصت دارید تا یک جکسون را در پیش‌سفارش ذخیره کنید.

توسعه دهنده مستقر در اورگان، گوشی دستی خود را با الهام از یکپارچهسازی با سیستمعامل در اواسط سال 2019 با قیمت وعده داده شده 149 دلار معرفی کرد. سیستم بازی کم مصرف، کامل با مکانیزم کنترل مکانیکی میل لنگ در کنار، پنجره حمل و نقل برنامه ریزی شده 2020 خود را به دلیل مشکلات ناشی از همه گیری کووید-19 از دست خواهد داد.

کسانی که برای انجام بازی انتظار خیلی بی تاب هستند، می توانند با خرید از یک بازار شخص ثالث، روند را به طور غیررسمی تسریع کنند، اما برای شما هزینه دارد. بررسی سریع لیست های فروخته شده در eBay نشان داد که واحدهایی که اخیراً قیمتی در حدود 350 تا 400 دلار دارند. این نشانه گذاری تقریباً دو برابر است، اما برای برخی، عدم نیاز به صبر تا پایان سال به وضوح ارزش آن را دارد.منبع

اولین افزایش قیمت 20 دلاری در اواسط سال 2021 رخ داد اما با افزایش دو برابری فضای ذخیره سازی سیستم – تا 4 گیگابایت – همراه شد. Panic همچنین گفت که تعداد بازی های منتشر شده به عنوان بخشی از فصل یک دو برابر خواهد شد و از 12 به 24 بازی خواهد رسید.

بخونید:  microSD and SD Card Buying Guide

Panic گفت که اخیراً توسط شرکای سازنده اش گفته شده است که هزینه ساخت دستگاه رو به افزایش است و با توجه به حاشیه های کم آنها، آنها چاره ای جز تعدیل قیمت Playdate ندارند.

علیرغم راه اندازی رسمی در 18 آوریل 2022، سفارشات Playdate هنوز معوقه هستند. با توجه به فروشگاه Panic، پیش‌سفارش‌هایی که امروز انجام می‌شوند، تاریخ حمل و نقل تخمینی را در اواخر سال 2023 دارند. این مدت زمان زیادی است تا منتظر چیزی باشید که تقریباً یک سال پیش به طور رسمی عرضه شد.

در مورد بازی ها، Panic همچنین اعلام کرد که کاتالوگ Playdate اکنون برای همه دارندگان گوشی های دستی در دسترس است. این فروشگاه مدیریت شده برای نرم افزار Playdate به عنوان بخشی از آخرین سیستم عامل Playdate در دسترس است و شامل محتوای جدید و برخی موارد دلخواه منتشر شده قبلی است.