PDFsam Basic 4.3.4 دانلود | TechSpot

ادغام PDF

ماژول مخلوط PDF به شما امکان می دهد دو یا چند فایل PDF را به صورت متناوب از هر فایل ورودی به ترتیب مستقیم یا معکوس ادغام کنید. مناسب برای اسکن های یک طرفه شما.

بله، PDFsam Basic به شما امکان می دهد فایل های PDF را دستکاری کنید، مانند: تبدیل فایل های PDF، ادغام PDF، چرخش فایل های PDF، تقسیم فایل های PDF بر اساس شماره صفحه، اندازه و سطح نشانک، ترکیب دو یا چند فایل PDF که صفحات را به طور متناوب از ورودی دریافت می کنند. فایل‌ها، استخراج صفحات از فایل‌های PDF و بسیاری موارد دیگر.

آیا PDFsam Basic روی لینوکس کار می کند؟

PDFsam Basic یک نرم افزار رایگان و چند پلتفرمی است که برای تقسیم، ادغام، استخراج صفحات، ترکیب و چرخش فایل های PDF طراحی شده است.

آیا PDFsam Basic برای استفاده تجاری رایگان است؟

PDFsam Basic تقریباً به 70 مگابایت فضای دیسک، 256 مگابایت رم و یک سیستم عامل ویندوز، macOS یا لینوکس 64 بیتی نیاز دارد.

امکانات

Merge پر استفاده ترین ماژول PDFsam Basic است و به شما امکان می دهد فایل های PDF را با هم ترکیب کنید.

تقسیم در صفحات از پیش تعریف شده – فایل PDF انتخاب شده را می توان بعد از هر صفحه تقسیم کرد، یک سند جدید برای هر صفحه در فایل اصلی یا بعد از هر صفحه زوج یا فرد ایجاد کرد.

آره. PDFsam Basic یک پلتفرم متقابل است و روی لینوکس و همچنین ویندوز و macOS کار می کند. اگرچه PDFsam نسخه 4 به سیستم 64 بیتی نیاز دارد و روی 32 بیتی اجرا نمی شود، در حالی که نسخه 3 می تواند روی سیستم های 32 بیتی اجرا شود.

بخونید:  به‌روزرسانی ویژگی 22H2 ویندوز 11 ممکن است در 20 سپتامبر ارائه شود

سیستم مورد نیاز PDFsam Basic چیست؟

ماژول PDF Rotate به شما امکان می دهد فایل های PDF را به سادگی با انتخاب فایل هایی که می خواهید بچرخانید بچرخانید و چرخش 90، 180 یا 270 درجه را برای همه یا برخی از صفحات آنها اعمال کنید.

استخراج صفحات

PDF را بچرخانید

تقسیم PDF

بله، PDFsam Basic برای استفاده شخصی و تجاری رایگان است. همچنین منبع باز است، بنابراین هر کسی می‌تواند آن را فورک کند، درخواست‌های کشش را ارسال کند و باگ‌ها را باز کند.

آیا PDFsam Basic می تواند PDF را به Word تبدیل کند؟

ماژول Extract به شما امکان می دهد صفحات را از فایل های PDF استخراج کنید. صفحات منفرد یا محدوده صفحات را می توان برای ایجاد یک فایل PDF جدید که فقط حاوی صفحات مورد نیاز شما باشد انتخاب کرد.منبع

میکس پی دی اف