Placid Plastic Duck Simulator جدیدترین موفقیت ویروسی Steam است

یکی از توسعه دهندگان بازی به GameDiscoverCo گفت که این بازی در طول یک بازی داخلی ایجاد شده است، و اولین احساسی که آنها به دنبال آن بودند، ناباوری بود… به طور خاص، ناباوری از وجود این ایده.

Placid Plastic Duck Simulator در حال حاضر در Steam 1.69 دلار قیمت دارد.منبع

هر اردک جدیدی که از آسمان می افتد شخصیت و ویژگی های خاص خود را دارد. یکی از اردک‌ها در ویدیوی RTGame کلاهی با ملخ داشت که به آن اجازه می‌داد به طور تصادفی پرواز کند. یکی دیگر با لباس دلقک کامل وارد صحنه شد.

Placid Plastic Duck Simulator نیز مورد توجه جامعه قرار گرفته است. این بازی تا زمان نگارش این مقاله 3554 نظر کاربر را جمع آوری کرده است که 98 درصد آنها مثبت بوده است.

هرچه بیشتر بازی را “بازی” کنید، بیشتر متوجه خواهید شد که در واقع ماده ای در آن وجود دارد. دارای یک موسیقی متن آرامش بخش و همچنین چرخه های روز / شب و آب و هوا است که می تواند بر سایر عناصر در محیط تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، با گذشت زمان، یک شناور استخر ممکن است راه خود را به داخل استخر پیدا کند یا شاید یک اردک از سرسره آبی پایین بیاید.

YouTuber RTGame در یک بررسی ویدیویی اخیر گفت: «به نظر می‌رسد که من یک تصویر زمینه دسکتاپ را باز کرده‌ام.

همه چیز به طرز عجیبی فریبنده است و واقعاً، این همان جایی است که Placid Plastic Duck Simulator تلاش می کند. این عنوان به‌طور منحصربه‌فردی به عنوان یک عنوان استریمر پسند است که می‌تواند مخاطبان را ساعت‌ها سرگرم کند. به هر اردک یک نام و یک داستان پس زمینه بدهید و اجازه دهید جنون به وجود بیاید.

بخونید:  دو نفر به اتهام توطئه برای قاچاق 30 میلیون دلار متات در چاپگرهای سه بعدی دستگیر شدند

شما را در محیطی آرام در کنار استخر در مجاورت یک آب بزرگ می‌اندازند، جایی که به سادگی شاهد شناور شدن یک اردک در اطراف استخر هستید. شما می توانید دوربین را تنظیم کنید اما همین. یک اردک‌سنج در بالا سمت راست وجود دارد که به آرامی پر می‌شود و وقتی پر می‌شود، اردک دیگری از آسمان می‌افتد. بشویید و تکرار کنید.

به طور خلاصه: برای برنده شدن، لازم نیست هر بازی به شدت جذاب باشد یا از یک استودیوی بازی سازی سطح بالا باشد. برای مثال به Placid Plastic Duck Simulator نگاهی بیندازید. Placid Plastic Duck Simulator که در تابستان توسط توسعه‌دهنده مستقل Turbolento Games بر روی Steam راه‌اندازی شد، به‌عنوان شبیه‌سازی نهایی اردک لاستیکی با تکنولوژی بالا معرفی شد… با این تفاوت که واقعاً یک بازی نیست.